Archive for Únor, 2010

TJ Dolní Datyně – Dobratice 2:3 (1:2)

K dalšímu utkání nastoupil náš tým v mírně oslabené sestavě. Začátek utkání nám vyšel dobře. Do vedení nás poslal svým gólem Ivo Hanzlík. Bohužel poté jsme dostali dva smolné góly. Honza Vasilko nejprve inkasoval z poloviny hřiště a pak z penalty. V druhém poločase jsme soupeře tlačili a to vedlo k vyrovnání, o které se postaral svou umístěnou střelou Standa Kotula. Bohužel v závěru utkání dolšlo k dalšímu smolnému okamžiku, ze kterého se povedlo soupeři skórovat. Další utkání budeme hrát proti týmu TJ ČSAD HAVÍŘOV. Zápas se koná 6. 3. 2010 v 10:40.

TJ Sokol Dobrá – TJ Dolní Datyně 4:1 (3:0)

Našemu týmu bohužel nevyšel ani čtvrtý zápas zimního turnaje. Hráči Dobré se ujali vedení povedenou střelou do šibenice a vedení již nepustili. Do poločasu tak ještě navýšili vedení dvěma góly po standartních situacích. Ve druhém poločase navíc dostali možnost kopat pokutový kop, který se štěstím proměnili. Alespoň čestný úspěch našeho týmu zaznamenal, po krásné akci Standy Kotuly a Mirka Koďouska, Jan Verlík. Sérii proher se budeme snažit prolomit v příštím zápase 27. 2. 2010 proti týmu DOBRATIC. Utkání začíná v 10:40.

TJ Lučina – TJ Dolní Datyně 4:3 (2:1)

V dalším utkání zimního turnaje náš tým podlehl těsně týmu TJ Lučina. Góly našeho týmu obstarali Pavel Ftáček, René Kolder a Dalibor Ševců. Další, snad vydařenější utkání, sehraje náš tým v sobotu 20. 2. 2010 s týmem TJ SOKOL DOBRÁ. Zápas začíná v 12:20.

TJ Dolní Datyně – Lokomotiva Petrovice B 1:4 (1:1)

Druhý zápas zimního turnaje v Albrechticích našemu týmu nevyšel. Skóre utkání sice otevřel svou umístěnou střelou kapitán našeho mužstva Ondra Sukač, ale pak už se trefovali pouze hráči Petrovic. Další utkání nás čeká 13. 2. 2010 s mužstvem TJ LUČINA. Zápas začne už v 9:00.