Archive for Březen, 2010

Dolní Datyně – Nýdek 3:0 (1:0)

První zápas jarní části, ve kterém jsme na našem trávníku přivítali soupeře z Nýdku, nám vyšel na výbornou. Od začátku utkání jsme soupeře tlačili, ale bez gólového úspěchu. Ten přišel po půlhodině hry, kdy svůj premierový a zároveň vítězný gól zaznamenal Standa Kotula ml. svou umístěnou střelou k tyči. Druhý uklidňující gól po pěkné kombinaci přidala jarní posila Tomáš Čáp. Třetí gól vstřelil Mirek Koďousek, který svou střelou překvapil hostujcího gólmana a ten si míč srazil do sítě. Start nám tedy vyšel na výbornou a nezbývá nic jiného, než abychom podobné výkony jako v zápase proti Nýdku předváděli i v ostatních duelech.

Sestava: Vasilko – Dolák, Ševců, Wala, Kotula ml. (Dziedzic) – Sukač, Horňák, Koďousek, Keler – Hanzlik (Kolder), Čáp (Blaho)

Jarní část

Start jarní části se rychle blíží a již nadcházející víkend vyběhnou naši hráči na trávník. A pokud to počasí a stav hrací plochy dovolí, sehrajeme své první ostré utkání v roce 2010. Našim prvním soupeřem budou hráči Nýdku. Rozpis dalších utkání i s časy začátků utkání naleznete ZDE

TJ Dolní Datyně – FK Těrlicko 3:5 (1:3)

Poslední vystoupení na zimním turnaji našemu týmu nevyšlo. Do utkání jsme vstoupili aktivně a už v první minutě jsme vedli 1:0 zásluhou Pavla Ftáčka. Poté však došlo k několika smolným okamžikům a chybičkám našeho golmana Honzy Rozbroje a tak poločas skončil 1:3. V druhém poločase jsme se snažili dotáhnout vedení soupeře, ale marně. Nejprve snižoval Ivo Hanzlik, ktery tečoval ránu Ondry Sukače a na konečných 3:5 pak snižoval svou střelou Mirek Koďousek. Honza Rozbroj vylepšil svůj výkon v brance alespoň chycenou penaltou.

TJ ČSAD Havířov – TJ Dolní Datyně 3:5 (2:2)

V předposledním utkání turnaje jsme zvítězili 5:3. V úvodu utkání jsme dostali dva rychlé góly a první poločas jsme museli dotahovat vedení soupeře. Nejprve snížil Mirek Koďousek svou střelou z přímého volného kopu a vyrovnání zařídil Pavel Ftáček, který pak v druhém poločase přidal svůj druhý gól. Další dva góly vstřelil Ivo Hanzlik. Soupeř už pak pouze svým gólem v závěru utkání korigoval výsledek. Poslední zápas nás čeká 13. 3. 2010 s FK TĚRLICKO v 10:40.