Archive for Srpen, 2010

Hrádek – Dolní Datyně 0:3 (0:1)

K třetímu utkání nové sezony jsme zajížděli do Hrádku , na jehož hřišti se nám v dosavadních vzájemných utkáních podařilo uhrát pouze 1 bod. Domácí sezonu také odstratovali dobře, takže se dal očekávat tuhý boj. V sestavě došlo oproti domácímu utkání ke dvěma vynuceným změnám. Pro zranění nehrál Horňas – senior a mezi tyče se tentokrát postavil Vasil, protože Jéňa Rozbroj se na mistrák vys..l a raději jel na dovču.

Zápas jsme začali „zostra“. Hned v 1.minutě se po levé straně probil do vápna Pavel Ftáček, ale svou střelu „nezakroutil“ dobře a domácí svatyni minul. Udržovali jsme si územní převahu a snažili se prosadit kombinačně, avšak veškerá snaha o vstřelení prvního gólu končila na pozorné domácí obraně. Hráči Hrádku se snažili prosadit dlouhými nákopy, které však naše obranné řady spolehlivě likvidovaly. Zhruba po 20-ti minutách se řítil na domácí brankáře René Kolder, ale byl nepochopitelně zastaven sudím pro údajný offside. Po půlhodině hry jsme zahrávali roh, který domácí odvrátili, jejich rozehrávku zachytil na půlce Waluš. Klasickou českou uličkou našel na 16-ti m René Koldra, který následně předložil přihrávku jako na zlatém podnose Pavlu Ftáčkovi a ten uklidil míč k pravé tyči – 0:1. Pak (stejně jako v Jablunkově) přišlo uspokojení a domácí začali mít navrch. Vytvořili si několik standartních situací, ale Vasil byl vždy jistě na svém místě. Do kabin se tedy šlo za stavu příznivého pro naše barvy.

Druhý poločas začali domácí opět náporem a po 5-ti minutách hry fauloval před vápnem René Kolder, za což obdržel 2 žlutou kartu (poněkud přísnou) a hráli jsme o deseti. Hrádek vycítil šanci srovnat skóre, ale hrozil pouze z trestných kopů, které skončily na zdi nebo vedle brány. Přibližně 20 minut před koncem po levé straně prošel Denis Judita a náhrál Pavlu Ftáčkovi, kterému stačilo pouze nastavit placírku a míč putoval do prázdné domácí kasy – 0:2. Po chvlice našeho střelce nahradil Koďous, který nastoupil poprvé v sezoně. Domácí se snažili výsledek alespoň korigovat, a proto více otevírali obranu. Nám se naskýtaly šance hrozit z brejků a po jednom z nich v 85.minutě Míra Koďousek našel před bránou Denise Juditu jenž uzavřel gólový účet na konečných 0:3 z pohledu domácích.

Pochvalu zaslouží celý manšaft, zejména Vasil, Ondra Kulhánek, Denis a Pavel za u něj nevídanou produktivitu.

Sestava : Vasilko – Kotula, Wala, Kulhánek, Dolák – Sukač /C/, Dluhoš, Vandriak, Judita – Ftáček, Kolder

střídání : Malysz za Kotulu , Koďousek za Ftáčka

střelci : Ftáček 2 , Judita

ŽK :  Kolder 2x , Malysz

ČK : Kolder

Dolní Datyně – Nebory 4:0 (4:0)

V prvním domácím utkání sezony jsme na našem trávníku přivítali soupeře z Nebor. Hrálo se za slunečného a velmi teplého počasí. Po úvodním oťukávání obou soupeřů jsme si vytvořili tlak a ten vyvrcholil dvacetiminutovkou, ve které padly čtyři góly. Jako první se hlavičkou po centru do vápna prosadil René Kolder a poté ho v krátkých intervalech následovali svými góly také Zdeněk Dluhoš, Denis Judita a Honza Vandriak. Zápas byl v podstatě rozhodnutý už po první půli která skončila 4:0. V druhém poločase jsme se hlavně soustředili na udržení náskoku a čistého konta. Závěr utkání byl poněkud vyhecovaný, ale vše se obešlo bez zbytečných červených karet. Konečný výsledek byl tedy 4:0.

Sestava: Rozbroj – Dolák, Wala, Horňák (Kulhánek), Kotula ml., Judita (Toufar), Dluhoš (Oczadly), Vandriak, Sukač – Ftáček, Kolder

Góly: Kolder, Dluhoš, Judita, Vandriak

Jablunkov – Dolní Datyně 1:4 (0:1)

K prvnímu soutěžnímu zápasu 1.B třídy skupiny C v sezoně 2010/2011 jsme nastoupili na půdě Jablunkova. Hřiště bylo i po deštích ve velmi dobrém stavu a vše nasvědčovalo tomu, že se bude hrát pěkný fotbal. Ze začátku utkání jsme si vytvořili několik šancí, které ovšem neskončily gólem. Poté jsme drželi soupeře pod menším tlakem, což vyvrcholilo faulem v šestnácte, po kterém následoval pokutový kop. Ten s přehledem proměnil Pavel Ftáček. Do konce poločasu zabrali i domácí a vytvořili si několik vyložených brankových příležitostí, které všechny vychytal náš gólman Honza Rozbroj a velice tak podržel náš tým. Do kabin se tedy šlo za stavu 0:1. Po změně stran se domácí snažili vyrovnat, ale při protiútoku se krásně uvolnil Pavel Ftáček a střelou k tyči zvýšil na 0:2. Domácí poté začali hrát ještě více ofenzivně. Po nedorozumnění v náší obraně snížil domácí kapitán na 1:2 a vše nasvědčovalo ještě zajímavému konci utkání. Naši ovšem nenechali nic náhodě a po krásné kombinaci skóroval střídající René Kolder a zvýšil tak na 1:3. V závěru se Kolder prosadil ještě jednou do prázdné brány po nesobecké přihrávce Denise Judity. Konečný stav tedy 1:4.

Sestava: Rozbroj – Dolák, Wala, Horňák, Kotula ml. – Judita, Vandriak, Dluhoš, Sukač – Hanzlik (Kolder), Ftáček (Vasilko)

Góly: Ftáček 2, Kolder 2

Poslední zápasy
MUŽI
Hlubina - Jestřábi: 4:2

DOROST
Dětmarovice - Jestřábi: 13:1

STARŠÍ ŽÁCI
Jestřábi - B. Albrechtice: 4:0

STARŠÍ PŘÍPRAVKA
Jestřábi - Inter. Petrovice: 6:8

Příští zápasy
MUŽI
Jestřábi - Lokomotiva Petrovice


datum: 9.11.2019
čas: 14:00
hřiště: JZD Aréna


DOROST
.

datum: .
čas: .
hřiště: .


STARŠÍ ŽÁCI
.

datum: .
čas: .
hřiště: .


STARŠÍ PŘÍPRAVKA
.

datum: .
čas: .
hřiště: .
Sponzoři
 
 
  Město Havířov
     
   
                       
Facebook
Rubriky
Počítadlo

TOPlist