Archive for Květen, 2011

D.Datyně – Těrlicko 3:1 (0:1)

Poslední květnovou sobotu bylo v datyňském „ďolíčku“ k vidění dvojderby. Nejprve v předzápase porazil náš dorost soupeře z Těrlicka v poměru 2:1 (velká gratulace !!!!) a v hlavním utkání zůstaly nakonec 3 body také doma.

Vytrvalý déšť trochu vzbuzoval obavy, jak vypadat hrací plocha, ale až na pár kaluží byl trávník v celkem slušném stavu (na datyňské poměry). Hra byla poměrně vyrovnaná (vyslechl jsem i názor, že se vlastně hrálo na jednu bránu, ale to jsem byl asi na jiném fotbale….). Pravdou však je, že hosté byli v úvodní dvacetiminutovce nebezpečnější, ale gólové příležitosti se spíše rodily na opačné straně hřiště. Bohužel se skore nepohlo v náš prospěch. Remízový stav se podařilo změnit hostům ve 42.minutě, kdy po zahraném rohu a skrumáži ve vápně domácích těrličtí skórovali a ujali se vedení. Domácí mohli do poločasu vyrovnat po samostatném úniku Judity, avšak domácí plejer byl ve vyložené šanci sražen, což se obešlo bez potrestání. Hl.sudí svou chybu po utkání uznal s tím, že zákrok proběhl před šestnáctkou. Drtivá většina z cca 20 platících domácích fandů však byla názoru, že se jednalo o pentaltu a potažmo i „rote karte“ !!! Do šaten tedy zamířili veseleji hráči Těrlicka.

Ve druhé půli se dal proto očekávat nápor domácích a dočkali se také vyrovnání, když po parádní kolmici Dluhoše vyrovnal domácí ostrostřelec Ftáček na 1:1. Nutno však podotknout, že mu pomohla louže na hranici vápna a tím pádem byl u míče dříve než hostující gólman. Hosté zcela vyklidili pozice a domácí měli jasně navrch. V 65.min. po parádním rohu Horňáka staršího všichni sledovali jak míč proletěl před bránou, ale za další tři minuty už při stejné akci byl na správném místě Vandriak a nezadržitelně zavěsil (byl to stejně hezký gól jako dal Wala na podzim v Těrlicku, možná ten podzimní byl o trochu hezčí…). V závěru se pak hosté pustili do útoku a snažili se o vyrovnání. Datyňští se snažili využít okének v obraně těrlických, a to se jim nakonec povedlo v závěrečné minutě, kdy Judita upravil stav na konečných 3:1. Jako první mu gratuloval jeho strýc Ivo Hanzlík, který nastoupil v závěru utkání.

Poslední zápasy
MUŽI
Jestřábi - Pustá Polom 1:0 (1:0)

DOROST
Jestřábi - SK Dětmarovice 4:1

MLADŠÍ ŽÁCI
MFK Havířov B - Jestřábi: 3:0

STARŠÍ PŘÍPRAVKA
Jestřábi - GASCONTROL Havířov: 3:2

Příští zápasy
MUŽI
Jestřábi - Krnov


datum: 3. 11. 2018
čas: 14:00
hřiště: JZD Aréna


DOROST
SK Dětmarovice - Jestřábi

datum: 28.10.2018
čas: 11:00
hřiště: SK Dětmarovice


MLADŠÍ ŽÁCI
. - .

datum: .
čas: .
hřiště: .


STARŠÍ PŘÍPRAVKA
. - .

datum: .
čas: .
hřiště: .
Sponzoři
  B4B Inkasso , s.r.o.
 
  Město Havířov
     
  Igea, s.r.o.
               
Facebook
Rubriky
Počítadlo

TOPlist