Archive for Listopad, 2012

ČSAD Havířov – Dolní Datyně 1:2 (1:0)

Ftáček, Dolák

ŽK – Miczka, Tomašák, Neumann, Ftáček

sestava – Vasilko – Neumann, Dluhoš, Tomašák – Miczka – Ftáček (77.Kulhánek), Dolák, Vandriak, Kubiena – Sukač, Wala

Odložené utkání, které vygradovalo postupem času v souboj o první místo, přilákalo na havířovské hřiště pod Letním kinem početný zástup diváků, ale mohlo by jich být více, kdyby si pan Černošek z pořádající agentury finále Davis cupu dal říct a přeložil tento méně atraktivní duel na pondělí. Bohužel se tak nestalo… V průběhu utkání asi bylo více přihlížejících na straně domácího ČSAD, ale tradičních 20 sklaních datyňských bylo tak slyšet! Domácí pořadatelé se maximálně snažili připravit kvalitní povrch, ale po 20 minutách hry to ve středu pole byla klasická oranice. Pojďme však průběhu zápasu.
Domácí celek nastoupil velice nabuzený a s velkým sebevědomím (jak už bylo avizováno dříve) a svou velice agresivní hrou získával v první půli převahu. Zaslouženě se pak po 20-ti minutách ujal vedení ze správně nařízené penalty, které však předcházelo nesprávně neodpískané hraní rukou domácího hráče.. 1:0. Hostující celek nemohl najít recept na pozorně hrající domácí zadní řady. Částečně se to po půlhodině hry podařilo Tomašákovi, ale vlastně se po hezkém uvolnění ani nedostal k zakončení. Domácí se mohli dostat po rychlé akci z vlastní levé strany dostat do dvougólového vedení, ale míč proputoval vedle pravé tyče hostí. V poslední minutě 1.poločasu mohl po skrumáži v domácím „vápně“ srovnat Wala, ale pouze trefil zadnici domácího stopera.
Druhý poločas začal střeleckým pokusem domácího celku, ale pak již převzali otěže utkání plejeři D.Datyň. Postupem času začali získávat herní převahu a cca v 62.min. přišlo po centru Miczky a Dolákově prodloužení vyrovnání z kopačky Ftáčka, který nedal (zřejmě dle jeho vědomí – bezchybnému domácímu gólmanovi) šanci- 1:1. Od této chvíle (ať se to domácím líbí nebo ne) už na hřišti existoval pouze jeden manšaft…

Herní převahu hosté potvrdili čtvrthodinku před koncem, když se po centru Waly prosadil Dolák -1:2 a spustil lavinu Datyňské radosti. Domácí se pokoušeli o vyrovnání, ale k ohrožení branky hostí se vůbec nedostali. V závěru utkání ještě obdržel ČK domácí hráč za zcela nepochopitelný zákrok, když šlápl kopačkou Tomašákovi na hlavu, což svědčí i o tom, že domácí celek zřejmě psychicky nezvládl nepříznivý stav….

Nakonec tedy dnešní den dopadl takovým způsobem, že podzimním mistrem 1.B tř.sk.C krajské soutěže MS kraje je celek Dolních Datyň a čeští tenisté získali Davis Cup – takže to byl velice plodný víkend!!!

Závěrem je asi nutno dodat, že by jste kluci z ČSAD mohli smáznout ten nepravdivý zisk 37-mi bodů a touto cestou bych Vám chtěl připomenout, že na našem dnešním posezení hrála tato hudba – http://www.youtube.com/watch?v=04854XqcfCY

Ovšem po jarní části to může být zcela naopak, záleží jen na Vás a chtělo by to trochu pokory, méně sprostých slov a malinko úcty (alespoň k některým). Dnes bylo Vaše sebevědomí moc vysoké a my nejsme takoví chudáci jak jste si možná mysleli…

aktuálně 19.11.2012 – článeček na internetových stránkách Havířovského deníku – http://karvinsky.denik.cz/fotbal_region/fotbal_havirtov_datyne_121118.html

Poslední podzimní match

Příští neděli 18.11.2012 od 13:30 bude náš tým hostem v aréně pod Letním kinem v Havířově, kde podstoupí souboj s domácím celkem ČSAD Havířov. Utkání bude pravým vyvrcholením podzimní části, neboť obě mužstva ještě nepoznala hořkost porážky a vévodí tabulce se shodným počtem bodů. Tímto zveme všechny příznivce D.Datyň , aby přišli svůj celek povzbudit. Přijít mohou i Ti, kteří nám zrovna nefandí, ale přejí nám úspěch. Navíc máme hezké dresy!

Domácí celek pravděpodobně počítá s vítězstvím, protože na svých stránkách avizuje zisk 37 bodů, takže se jim to pokusíme maximálně znepříjemnit.

Hrádek – Dolní Datyně 1:5 (0:3)

Sukač 2, Vandriak, Ftáček, Kubiena

 

ŽK- Kubiena, Tomašák

 

sestava – Vasilko – Neumann, Dluhoš (78.Kolder), Tomašák – Kulhánek – Ftáček, Miczka, Dolák, Kubiena (70.Batiha) – Sukač (63.Hanzlík), Vandriak

 

V předposledním utkání podzimní části  zajížděl náš tým do Hrádku.  Hru od počátku komplikoval velice silný vítr a hodně nerovný terén. Přesto se datyňští ve 12.minutě ujali vedení zásluhou Sukače, který dorazil Ftáčkův střelecký pokus – 0:1. Druhý gól přidal po půlhodině hry opět Sukač díky svému důrazu na malém vápně. Výsledek 1.půle stanovil ve 39.minutě Vandriak – 0:3. Domácí tým se prakticky nedostal k ohrožení branky hostí.

Druhý poločas začal dalším navýšením skore, a to zásluhou Ftáčka – 0:4 a zápas mohl prakticky skončit. Hosté se uspokojili svým vedením a hru kontrolovali. Domácí tým se snažil bojovat a vstřelit alespoň čestný úspěch. V 74.minutě přidal pátý gól do domácí sítě Kubiena. Hráčům Hrádku se podařilo korigovat po laxním přístupu ve středu hřiště 5 minut před koncem na 1:5, což nejvíc rozladilo brankáře Vasilka, který tak přišel o „vychytanou nulu“.

 

sestřih gólů z utkání proti Dobraticím

http://www.youtube.com/watch?v=_omAZKV0_r8

Dolní Datyně-Dobratice 5:0 (1:0)

Ftáček, Wala 3, Vandriak

ŽK – Miczka,Dolák,Tomašák

 

sestava – Vasilko – Neumann,Dluhoš,Tomašák – Kulhánek (46.Dolák),Ftáček,Miczka,Vandriak,Kubiena-Sukač (84.Ondruš), Wala (75.Batiha)

 

Domácí se v posledním podzimním zápase chtěli se svými příznivci rozloučit vítězstvím. Soupeřem byl celek Dobratic složený převážně z mladých hráčů, kteří se představili ve velice dobrém světle a konečný výsledek je pro ně až příliš krutý. V první šanci se ocitli hosté v 9.minutě a domácí golman Vasilko potvrdil, že je mužem na svém místě. Na opačné straně se o tři minuty později dostal ve skrumáži k míči Ftáček a otevřel skore – 1:0. Kromě tohoto gólu, ale domácí tým jinak v první půli nepředvedl vůbec nic a hráči museli ještě jednou děkovat svému brankáři, který chytil i druhý samostaný nájezd. Dobratičtí byli při zakončování daleko nebezpečnější a jen díky své nemohoucnosti byl poločasový výsledek pro ně nepříznivý.

Do druhé půle nastoupili domácí s odhodláním změnit styl hry, ale úvodní dvě šance opět patřily hostům. Nejprve z prázdné branky v 51.min. vyhlavičkoval míč Tomašák a chvilku později zazdili dobratičtí další tutovku. Domácímu týmu se podařilo zvýšit vedení v 60.min. Po dobré práci Sukače v poli a následné přihrávce Doláka na Walu posledně jmenovaný přehodil hostujícího brankáře – 2:0. Za devět minut si Wala naběhl na Tomašákův roh a zvýšil na 3:0 a o dalších pět minut později tento hráč přidal čtvrtý gól do sítě hostí znovu po Tomašákově příhře, tentokrát z trestného kopu. Na konečných 5:0 upravil v poslední minutě Vandriak a znovu přihrával Tomašák.

Poslední zápasy
MUŽI
Hlubina - Jestřábi: 4:2

DOROST
Dětmarovice - Jestřábi: 13:1

STARŠÍ ŽÁCI
Jestřábi - B. Albrechtice: 4:0

STARŠÍ PŘÍPRAVKA
Jestřábi - Inter. Petrovice: 6:8

Příští zápasy
MUŽI
Jestřábi - Lokomotiva Petrovice


datum: 9.11.2019
čas: 14:00
hřiště: JZD Aréna


DOROST
.

datum: .
čas: .
hřiště: .


STARŠÍ ŽÁCI
.

datum: .
čas: .
hřiště: .


STARŠÍ PŘÍPRAVKA
.

datum: .
čas: .
hřiště: .
Sponzoři
 
 
  Město Havířov
     
   
                       
Facebook
Rubriky
Počítadlo

TOPlist