Archive for Únor, 2013

Čtvrtý zápas na turnaji v Orlové + příprava s Vratimovem

Uplynulou sobotu sehrál náš celek další utkání zimního turnaje s B-týmem Slavie Orlová. Datyňští zvítězili 2:0 (1:0), když  o góly se postarali Tomašák a Dolák. Celý zápas byli lepším týmem, nutno dodat, že orlovský manšaft se prezentoval dobrou hrou, která rozhodně odpovídala vyšší úrovni než je soutěž, kterou tento tým momentálně hraje.

Ve středu se naši borci utkali s mužstvem Vratimova na UT městského stadionu ve Vítkovicích. Svou převahu chlapci vyjádřili i gólově a odvezli si vítězství 4:0 (2:0). Mezi střelce se zapsali 2x Hanzlík, Sukač a Vandriak.

Dolní Datyně-Dolní Lutyně 0:2 (0:1)

Třetím soupeřem na zimním turnaji v Orlové byl celek z Dolní Lutyně. Vzhledem k velkému počtu hráčů postavil trenér Nešpor (až na malé vyjímky) do obou poločasů dvě zcela odlišné sestavy. Lutyňští se díky lepšímu důrazu a napadání ujali vedení a zanedlouho po brejku nastřelili tyč. Na druhé straně hlavičkoval do tyče Neumann. Ve druhé půli sice měli D.Datyně více ze hry, ale hráči D.Lutyně své vedení navýšili. Na druhé straně nakonec mohlo dojít ke srovnání skóre, ale datyňští své vyložené příležitosti neproměnili.

sestava

I.poločas- Vasilko-Horňák,Dluhoš,Neumann-Batiha,Dolák,Tomašák,Vandriak,Kolder-Wala,Ondruš

II.poločas – Vasilko-Kotula,Dluhoš,Kodenko-Náhlý,Miczka,Tomašák,Janovský,Ftáček-Sukač,Hanzlík

Druhým soupeřem na turnaji v Orlové

byl celek, se kterým se utkáváme v soutěži – Baník Doubrava. Za mrazivého počasí byla hra z počátku vcelku vyrovnaná, ale s přibývajícím časem získali datyňští znatelnou převahu a také přidávali góly. Mezi střelce se zapsali v první půli Vandriak s  Tomašákem a po pauze skóroval nejprve Batiha. Další 2 góly připojili znovu Vandriak a Tomašák.

Dolní Datyně – Doubrava 5:0 (2:0) – Vandriak 2, Tomašák 2 , Batiha

nastoupili – Vasilko, Rozbroj – Dluhoš, Kodenko, Kotula, Ftáček, Miczka, Vandriak, Tomašák, Kubiena, Dolák, Sukač, Wala,Ondruš, Batiha, Náhlý