Archive for Červen, 2013

Pozor změna!

Poslední zápasy sezony budou mít posunutý začátek. Dorost nastoupí proti Jablunkovu už v 13:15 a muži hrají také s mužstvem Jablunkova v 15:30.

FK Staříč – Dolní Datyně 2:2 (0:1)

Baláž 2

sestava – Vasilko – Dolák,Kodenko,Kulhánek (81.Batiha),Neumann,Kubiena(76.Ondruš),Janovský,Miczka,Judita,Sukač (60.Vodička),Baláž

K poslednímu zápasu na hřišti soupeře zajížděli datyňští do Staříče.

Domácí celek se nakonec stal jediným týmem, který fotbalisté D.Datyní nedokázali porazit (na podzim 3:3). Hosté od počátku působili fotbalovějším dojmem, ale nedokázali využít několik 100% šancí a nakonec se jim to vymstilo. Na začátku nejprve zahodil tutovku Kubiena, což se mu „podařilo“ znovu asi po 20-ti minutách hry. První gól po příhře Judity dal ve 29.min.Baláž.

Ve druhé půli nedlouho po začátku hry navýšil skóre opět Baláž, pak následovala další Kubienova šance. Poté se dostali ke slovu domácí a střelou z velké dálky, kterou Honza Vasilko podcenil snížili na rozdíl 1 gólu. Na opačné straně po krásné ráně zastřásl horní tyčí Neumann a Balážovu dorážku, která napnula síť v brance za domácím gólmanem hlavní sudí pro offside neuznal. Později ještě mohl znovu Baláž rozšířit svůj brankový účet, ale ze 4 metrů překopl i ochranné pletivo. Domácí celek nakonec srovnal chvilku před koncem velice podobně jako u prvního gólu.

 

Závěrečná 2 utkání sehrají datyňští na domácím hřišti s celky hrádku a Jablunkova.

Dolní Datyně – Fryčovice 1:0 (1:0)

O jubilejní 20.vítězství se jediným gólem zasloužil Neumann.

Dobratice – Dolní Datyně 4:2 (2:1)

Baláž, Kubiena

 

I přes první porážku v sezoně je vzhledem k prohře ČSAD postup stvrzen a následující ročník budou datyňští působit v I.A tř.

hodnocení utkání – FM deník

Překvapení na úkor favorita se zrodilo v Dobraticích. Hosté totiž ještě v průběhu soutěže neprohráli, teď chytli v Dobraticích čtyřku. „Soupeř sice začal tlakem, ale my šli do vedení po střele D. Dobiáše do břevna a pohotové dorážce Světlíka,“ popsal první gól domácích trenér Marián Korabík. Ve 26. minutě měl na dalším gólu v hostující síti opět podíl D. Dobiáš, tentokráte z jeho přihrávky těžil Marián Causidis. Hostům se v samém závěru poločasu podařilo snížit na rozdíl jediné branky, ale hned na začátku toho druhého domácí trestali. Nejprve Marián Causidis zvýšil vedení svého celku na 3:1, aby vzápětí z podobné akce skóroval ještě F. Zeman. Favorit se pak zmohl už jen na zkorigování stavu na 4:2. „Byl to super zápas s výborným soupeřem. Datyně si postup do I. A třídy určitě zaslouží. Dnes měli ale bohužel smůlu,“ dodal Korabík.

Překvapení na úkor favorita. Fotbalisté Dolních Datyní prohráli poprvé v sezoně, když nestačili na celek Dobratic.

Poslední zápasy
MUŽI
Hlubina - Jestřábi: 4:2

DOROST
Dětmarovice - Jestřábi: 13:1

STARŠÍ ŽÁCI
Jestřábi - B. Albrechtice: 4:0

STARŠÍ PŘÍPRAVKA
Jestřábi - Inter. Petrovice: 6:8

Příští zápasy
MUŽI
Jestřábi - Lokomotiva Petrovice


datum: 9.11.2019
čas: 14:00
hřiště: JZD Aréna


DOROST
.

datum: .
čas: .
hřiště: .


STARŠÍ ŽÁCI
.

datum: .
čas: .
hřiště: .


STARŠÍ PŘÍPRAVKA
.

datum: .
čas: .
hřiště: .
Sponzoři
 
 
  Město Havířov
     
   
                       
Facebook
Rubriky
Počítadlo

TOPlist