Archive for Srpen, 2014

Pozvánka na 3. mistrovské utkání muži, dorost

K dalšímu zápasu podzimní části soutěže míří náš tým mužů do Raškovic. Raškovice mají v letošním ročníku zatím na kontě výhru s Čeladnou a vysokou porážku od Albrechtic. Uvidíme, zda se naším mužům podaří konečně získat body, ideálně všechny tři. Výkop utkání je naplánován na neděli 31.8 v 17 hodin. Odjezd autobusu z AN Havířov je v 15 hodin. Všechny srdečně zveme a očekáváme silnou fanouškovskou podporu.
Dorost odehraje další kolo na půdě Vendryně, dá se říct, již tradičního soupeře fotbalistů Dolní Datyně. Výkop utkání je v sobotu 30.8 v 14:15

Postřehy Moravskoslezského deníku

Datyně srážejí chyby v obraně

Havířov – Ani další srážka s favoritem nedopadla pro fotbalisty Dolních Datyní v I.A třídě dobře. Znovu se gólově prosadili, ale zároveň víc branek inkasovali.
„Vypadalo to přibližně stejně jako proti Vratimovu. Góly si dáváme prakticky sami a na druhé straně vlastní šance neproměňujeme,“ kroutil nespokojeně hlavou trenér havířovského týmu Radek Nešpor.
Za jeho tým se dvakrát prosadil Dolák, ale to bylo málo. „Je těžké hrát proti Čeladné, když se prohrává o dva góly,“ dodal Nešpor.
Jeho svěřenci ve druhé části tlačili, ale nastřelovali jen konstrukci brány. „Nemohli jsme se trefit, i když jsme si šancí vytvořili dost. Bez Kubieny nám ofenziva skřípe. Je to všechno vypracované, ale bohužel koncovka nám nejde. Ale to je důsledek toho, že jsme v létě málo trénovali. Aspoň si chlapci uvědomí, že bez tréninku to zkrátka nejde,“ konstatoval Nešpor.

Beskyd Čeladná – TJ Dolní Datyně 3:2 (2:1)

Branky: 13. Bláha, 24. Padych, 76. Chýlek – 40. a 78. Dolák. Rozhodčí: Brabec. ŽK: 0:2. Diváci: 120.

D. Datyně: Rozbroj – Kučera, Neugebauer, Robin Bilas – Antl (58. Neuman), Vlček (26. Hruška, 70. Psík), Miczka, Tomašák, Dolák – Kodenko (80. Kulhánek), René Bilas (65. Baláž). Trenér: Radek Nešpor.

Další zápas hrají Dolní Datyně v neděli v Raškovicích.

Autor: Martin Ruštin

Víkendové výsledky muži a dorost + výsledky kola „sezóna 2014/2015“

MUŽI:

Čeladná – TJ Dolní Datyně: 3-2

Po sobotě převládl v datyňském táboře opět smutek. Diváci měli možnost sledovat pěkné utkání, kdy o výsledku rozhodla lepší efektivita v koncovce domácího týmu.

Zbylé výsledky kola:

B. Albrechtice – Raškovice 6:0
Petřvald n. M. – Bystřice 4:2
Brušperk – Dobratice 4:1
Stonava – Dolní Lutyně 2:2
Sedliště – Frenštát p. R. 1:2
Vratimov – Veřovice 1:3

DOROST:

Bohumín – TJ Dolní Datyně: 6-0

Zbylé výsledky kola:

Brušperk – MFK Havířov B 7:1
Inter. Petrovice – Skotnice 2:5
Mořkov – Slavoj Rychvald odloženo
B. Albrechtice – Vendryně 1:4
Vratimov – Fryčovice 3:2

Pozvánka na 2. mistrovské utkání muži, dorost

V sobotu 23.8.2014 čeká náš tým mužů další mistrovské utkání, tentokrát zajíždí na horkou půdu v Čeladné. Čeladenští v minulém kole, stejně jako Datyně, prohráli a tak jistě budou chtít před svými fanoušky naplno bodovat a odčinit venkovní porážku z Raškovic. Očekáváme těžké utkání, ale celý týden jsme pracovali na zlepšení naší hry a věříme, že se v sobotu naše snaha projeví.
Odjezd autobusu je v 15 hodin z autobusového nádraží v Havířově a samotný výkop utkání je naplánován na 17 hodinu.
Všechny srdečně zveme a těšíme se na Vaší podporu.

Dorostenci odehrají své první venkovní utkání v neděli 24.8.2014 v 10 hodin. Soupeřem jim bude tým z Bohumína, který je nováčkem v soutěži.

Postřehy Moravskoslezského deníku

Indiánské prostředí jim nesedělo

Porážkou od favorita zahájili druhou sezonu v I.A třídě fotbalisté havířovských Datyní. Kvůli renovaci zázemí odehrály Datyně domácí utkání na hřišti MFK Havířov a místní prostředí divizních indiánů jim štěstí nepřineslo. „Nebylo to ale tím. Vratimov před sezonou hodně posílil, opravdu vhodně doplnil tým a podle mě je to hlavní kandidát na postup,“ tipuje kouč Datyní Radek Nešpor umístění soupeře v letošním ročníku soutěže.
Domácí nechtěli dát soupeři v sestavě s exbaníkovcem Lukešem nic zadarmo, a tak byl k vidění na poměry I.A třídy hodně slušný fotbal.
„Chtěli jsme samozřejmě bodovat a podle mě jsme na to i měli. Byl to spíše remízový zápas. Bohužel jsme soupeři sami nabíjeli ostrými. Individuálními chybami jsme mu nabízeli šance, jako třeba hned u prvního gólu po špatné rozehrávce,“ obracel oči v sloup trenér Nešpor.
Po Třískově gólu se ale Havířované obdivuhodně otřepali a hned z následujícího útoku srovnali zásluhou nové posily René Bilase, který dorazil akci Kodenka s Kubienou.
Právě Kubiena měl pak asi největší šanci domácích, kdy postupoval zboku sám na brankáře, ale nedal.
Vratimov hrál velmi dobře a vypracoval si další dvě šance, které rovněž neproměnil.
Zajímavý fotbal, který několikrát ocenili diváci potleskem, pokračoval i po změně stran. Hosté měli více ze hry, ale domácí si mohli na své konto připsat vedoucí gól. „Byly tam hlavičky Robina Bilase nebo Tomašáka po standardkách, které nám tam mohly spadnout. Pak jsme bohužel tratili na půlce míč, Lukeš založil protiakci a z ní jsme dostali rozhodující branku,“ litoval Nešpor.
Přes veškerou snahu o srovnání stavu si už vratimovští hosté výsledek zkušeně pohlídali.

TJ Dolní Datyně – FC Vratimov 1:2 (1:1)

Branky: 9. René Bilas – 8. Tříska, 72. Pohludka. Rozhodčí: Potiorek. ŽK: 2:2. Diváci: 135.

D. Datyně: Vasilko – Neumann, Kučera (67. Dolák), Robin Bilas – Miczka, Tomašák, Kubiena, Hruška (70. Antl), Vlček – René Bilas (59. Baláž), Kodenko. Trenér: Radek Nešpor.

Další zápas hrají D. Datyně v sobotu v Čeladné.

Autor: Martin Ruščin

Výsledek 1. mistrovského utkání muži a dorost + výsledky kola „sezóna 2014/2015“

MUŽI:

TJ Dolní Datyně – Vratimov: 1-2

Bohužel se našemu týmu nepodařilo navázat na povedený vstup, který nám v minulé sezóně výrazně pomohl k vydařenému období podzim i jaro. Dle názoru většiny zúčastněných bylo v sobotu k vidění vyrovnané utkání, kdy je potřeba objektivně uznat zlepšenou kvalitu soupeře. Vratimov měl vyloženější šance, ale také Datyně dokázala nebezpečně zahrozit. Nakonec, na naše poměry, solidní návštěva viděla výhru šťastnějšího týmu.

Zbylé výsledky kola:
Raškovice – Čeladná 2:0
Frenštát p. R. – Stonava 3:1
Bystřice – B. Albrechtice 4:3
Veřovice – Sedliště 0:4
Dolní Lutyně – Brušperk 1:0
Dobratice – Petřvald n. M. 3:1

DOROST:

TJ Dolní Datyně – Vratimov: 0-5

Zbylé výsledky kola:
Vendryně – Bohumín 1:1
MFK Havířov B – St. Město F-M 4:3
Fryčovice – Mořkov 0:1
Slavoj Rychvald – Inter. Petrovice 2:3
Skotnice – Brušperk 0:3

Pozvánka na sobotní 1. mistrovské utkání

16.8.2014 v 17:00 přivítají hráči TJ celek Vratimova. Z důvodu rekonstrukce sportovního areálu Dolní Datyně se zápas odehraje na hřišti MFK Havířov. Naši borci narazí na posílený tým v čele s Martinem Lukešem, který v přípravě potvrzoval své ambice. Věříme, že si fandové najdou na havířovský stadion cestu a podpoří náš tým.
Předzápas obstarají naši dorostenci, kteří nastoupí ke svému utkání od 14:45 rovněž proti celku z Vratimova.

Muži – příprava na sezónu 2014/2015 – turnaj Smilovice

V Sobotu 2.8.2014 se naši hráči zúčastnili turnaje ve Smilovicích. Jejich soupeři ve skupině měl být tým z Krajského přeboru FC Odra Petřkovice a tým z 1.A třídy SK Stonava. Jelikož hráči Stonavy nedokázali postavit 11 borců, tak jsme ve skupině odehráli 2 poločasy s krajským soupeřem z Petřkovic. Turnaj se hrál na 1x45min. Hráči z Petřkovic v obou poločasech přehrávali naše fotbalisty a vyhráli 2x po těsném výsledku, hra ovšem vyrovnaná nebyla. O 3. místo jsme se utkali s týmem z Albrechtic, který jsme už dokázali porazit.

Tj Dolní Datyně 1:2 FC Odra Petřkovice (Dolák)
Tj Dolní Datyně 2:3 FC Odra Petřkovice (Vlček, Kubiena)
Tj Dolní Datyně 3:1 Baník Albrechtice (Tomašák, Psík, Kubiena)

Sestava během turnaje: Vasilko – Kučera, Baláž, Neugebauer – Antl, Dolák, Vlček, Tomašák, Psík – Kubiena, Kodenko (Hruška, Neuman)

Poslední zápasy
MUŽI
Hlubina - Jestřábi: 4:2

DOROST
Dětmarovice - Jestřábi: 13:1

STARŠÍ ŽÁCI
Jestřábi - B. Albrechtice: 4:0

STARŠÍ PŘÍPRAVKA
Jestřábi - Inter. Petrovice: 6:8

Příští zápasy
MUŽI
Jestřábi - Lokomotiva Petrovice


datum: 9.11.2019
čas: 14:00
hřiště: JZD Aréna


DOROST
.

datum: .
čas: .
hřiště: .


STARŠÍ ŽÁCI
.

datum: .
čas: .
hřiště: .


STARŠÍ PŘÍPRAVKA
.

datum: .
čas: .
hřiště: .
Sponzoři
 
 
  Město Havířov
     
   
                       
Facebook
Rubriky
Počítadlo

TOPlist