Archive for Září, 2014

Víkendové výsledky muži a dorost + výsledky kola

MUŽI:

Dobratice – Dolní Datyně 3:1

Neudržení koncentrace, to je hlavní příčina další letošní porážky. Datyně určitě nebyla horším týmem a po prvním poločase se ujala zaslouženého vedení. Náskok se týmu Radka Nešpora bohužel ve druhém poločase nepodařilo udržet a třemi slepenými góly rozhodl soupeř o svém vedení.

Výsledky kola:

Raškovice – Frenštát p. R. 1:1
Bystřice – Čeladná 2:2
B. Albrechtice – Vratimov 2:6
Petřvald n. M. – Sedliště 3:1
Dolní Lutyně – Veřovice 0:3
Brušperk – Stonava 1:1

DOROST:

MFK Havířov B – Dolní Datyně 2:1

Výsledky kola:

Český Těšín – Bohumín 6:1
Brušperk – Inter. Petrovice 8:1
Vendryně – Slavoj Rychvald 0:4
Skotnice – Fryčovice 4:1
B. Albrechtice – Vratimov 8:2
St. město F-M – Mořkov —

Pozvánka na víkendová utkání

MUŽI:

Muži v sobotu 27.9 zajíždějí do Dobratic. Náš „výsledkově“ nepříliš oblíbený soupeř zatím v letošním ročníků okupuje 6. pozici se ziskem 10 bodů. Tým táhne hlavně Marián Causidis, který již dokázal soupeřům nasázet 7 gólů. Náš tým po vydařeném utkání ve Frenštátě minulé kolo stál a to z důvodu stále se vlekoucí rekonstrukce domácí JZD Arény. Věříme ale, že se nám podaří zopakovat dobrý výkon a v Dobraticích budeme bodovat. Utkání začíná v 16 hodin.

DOROST:

Dorost odehraje své další utkání proti MFK Hvířov B. Utkání začne ve 14 hodin na stadionu MFK Havířov v Prostřední Suché.

Hledáme nové Rozbroje, Valy, Dluhoše ……

Pozvánka na 4. mistrovské utkání muži, dorost

MUŽI:

Muži v sobotu proti Veřovicím. Původně jsme tento zápas měli odehrát jako domácí utkání, bohužel ale podmínky v JZD aréně nám to stále neumožňují a vedení Veřovického týmu s výměnou pořadatelství souhlasilo.
Zápas se tedy odehraje v sobotu 6.9.14 v 16-30. Všichni doufáme, že se konečně chytíme a postupně začneme napravovat dosavadní nepovedený projev.

DOROST:

Dorost nastoupí proti Fryčovicím. Utkání se odehraje v neděli 7.9.14 na hřišti MFK Havířov. Výkop je naplánován na 14:15.

Postřehy z Deníku

V Raškovicích se Datyním nevedlo

Havířov – Bídně rozjetá sezona a nula bodů. Takový je sumář dolnodatyňských fotbalistů po třech odehraných kolech I.A třídy.
Havířované prohráli naposledy v Raškovicích, což ostatně není žádným překvapením. Alespoň pro toho, kdo se trochu orientuje v zákonitostech této soutěže. Trenér Datyní Radek Nešpor se dokonce po utkání odmítl vyjádřit k průběhu zápasu s omluvou, že by musel být hodně hanlivý.
První půle se v Raškovicích nemusela vůbec hrát. Oba týmy byly bez šancí a děj se odehrával ve středu pole. Branky začaly padat až po změně stran. Jenže do havířovské sítě. „U prvního gólu potrestali domácí naši hrubku v obraně. My pak už hráli na riziko a v závěru dostali druhý gól. Ten už ale nic neřešil,“ shrnul porážku Nešporův asistent Petr Mládek.
Podle něj si budou muset Havířovští sednout a mizerný start do sezony probrat. „Když nezachytíme začátek, může se to s námi vézt celý podzim, a to nechceme. Navíc v dalším kole jedeme do Veřovic. Vyměnili jsme si s nimi pořadatelství, neboť v našem areálu pokračuje rekonstrukce zázemí. Do dvou týdnů by to už ale mělo být v pořádku,“ informoval Mládek.

Pražmo Raškovice – TJ Dolní Datyně 2:0 (0:0)

Branky: 78. a 89. Škapa. Rozhodčí: Levinger. ŽK: 1:3. Diváci: 100.

D. Datyně: Vasilko – Neuman, Robin Bilas, Neugebauer (84. Kulhánek) – Kubiena, Tomašák, Miczka, Kodenko, Kucsera – Baláž (65. Dolák), René Bilas (73. Antl). Trenér: Radek Nešpor.

Další zápas hrají D. Datyně v sobotu ve Veřovicích.

autor: Martin Ruštin

Víkendové výsledky muži a dorost + výsledky kola

MUŽI:

Raškovice – TJ Dolní Datyně: 2-0

Víkend ve znamení další prohry našeho A týmu. Tým se nedokázal vypořádat s těžkým terénem a nepříjemným soupeřem. Datyně si během zápasu vypracovala více tutových příležitostí, ale Raškovickým stačily dvě střely na bránu, aby nakonec brali všechny tři body.
Další utkání odehrají naši hráči na půdě silných Veřovic. Během týdne nás ještě čeká přátelské utkání s A týmem Baníku Havířov. Utkání je naplánováno na úterý 2.9 v 17:30 na „spodním hřišti“ Městského stadionu v Prostřední Suché.

Výsledky kola:

Frenštát p. R. – Vratimov 3:1
Bystřice – Brušperk 1:2
B. Albrechtice – Petřvald n. M. 1:2
Veřovice – Čeladná 4:0
Dolní Lutyně – Sedliště 2:3
Dobratice – Stonava 4:2

DOROST:

Vendryně – TJ Dolní Datyně: 1-1

Výsledky kola:

MFK Havířov B – Inter. Petrovice: odloženo
Český Těšín – Brušperk 2:4
Fryčovice – Bohumín 1:2
Slavoj Rychvald – Vratimov 2:2
Skotnice – Mořkov 2:1
B. Albrechtice – St. Město F-M 0:1

Poslední zápasy
MUŽI
Hlubina - Jestřábi: 4:2

DOROST
Dětmarovice - Jestřábi: 13:1

STARŠÍ ŽÁCI
Jestřábi - B. Albrechtice: 4:0

STARŠÍ PŘÍPRAVKA
Jestřábi - Inter. Petrovice: 6:8

Příští zápasy
MUŽI
Jestřábi - Lokomotiva Petrovice


datum: 9.11.2019
čas: 14:00
hřiště: JZD Aréna


DOROST
.

datum: .
čas: .
hřiště: .


STARŠÍ ŽÁCI
.

datum: .
čas: .
hřiště: .


STARŠÍ PŘÍPRAVKA
.

datum: .
čas: .
hřiště: .
Sponzoři
 
 
  Město Havířov
     
   
                       
Facebook
Rubriky
Počítadlo

TOPlist