Archive for Březen, 2015

V prvním jarním utkání se body dělily

TJ Dolní Datyně 2:2 Raškovice (0:1)

Branky: Bilas Robin, Vlček

Sestava: Vasilko – Rohel, Tomašák, Dolák – Švrčina (Baláž), Vlček (Hruška), Miczka, Bilas Robin, Kodenko – Kubiena, Vrbacký (Kulhánek)

První mistrovský zápas odehráli Jestřábi na umělé trávě v Havířově proti týmu z Raškovic. Naši fotbalisté mohli jít do vedení hned v úvodu utkání, dobré příležitosti zahodili Kubiena a Vrbacký, hlavičku Bilase vyrazil pěkným zákrokem hostující gólman. Sudí poté neodpískal faul na Kubienu v pokutovém území a vzápětí po prvním rohu soupeře domácí inkasovali. Hostující tým začal od té chvíle viditelně zdržovat, ale také poctivě bránit. Do druhé poločasu vstoupili naši fotbalisté s odhodláním utkání otočit, ale tyto plány byly narušeny, když rozhodčí odpískal velmi diskutabilní penaltu proti našemu týmu. Brankář Vasilko vystihl stranu, ale ani to nestačilo (0:2), trenér Nešpor vzápětí poslal na hrací plochu Baláže s Kulhánkem se snahou minimálně vyrovnat. Snížit se našim borcům povedlo po rohu Tomašáka, kdy nejvýše vyskočil Bilas a prostřelil hostujícího gólmana. Kýženého vyrovnání jsme se dočkali, když Vlček trefil nekompromisně odražený míč po standartní situaci přímo do šibenice. Ještě v závěru mohl přidat vítězný gól Kulhánek, ale hlavou trefil břevno. Ztracených bodů můžeme litovat především díky neproměněným šancím z prvního poločasu.

Zahájení mistrovské sezóny jaro 2014/2015

V sobotu 28.3. zahajují muži jarní část sezóny proti Raškovicím. Utkání se odehraje na umělé trávě MFK Havířov a začíná v 15:00.

Jestřábi se budou snažit o odvetu za podzimní porážku 2:0. Tým Jestřábů opustil Kučera (návrat do MFK Havířov) a Neugebauer (konec hostování). Co se týče posil, tak ve fázi jednání je zatím příchod jednoho hráče.

Letošní ročník soutěže je velmi vyrovnaný, to dokazuje fakt, že Raškovice okupují s 19cti body „až“ 9. příčku tabulky, ovšem na třetí Jestřáby ztrácejí pouze jeden bod! Jako každý rok Raškovice sbírají body především v domácím prostředí, kde jich získali 13. Na hřištích soupeřů Raškovice uhrály bodů 6. V bráně Raškovic na podzim hájil branku Martin Kopecký, který nasbíral 5 čistých kont, přičemž 4 z nich jsou z domácího prostředí.

Dorostenci se v neděli 29.3. v 15:00 střetnou s Vendryní, také na umělé trávě MFK Havířov.
Naši chlapci se zúčastnili turnaje dorostenců v Albrechticích, na kterém se bilancí 1-1-3 umístili na čtvrtém místě ze šesti.

Přijďte povzbudit Jestřáby a zhlédnou kvalitní, kombinační kopanou což umělá tráva nabízí.

Poslední zápasy
MUŽI
Jestřábi - Pustá Polom 1:0 (1:0)

DOROST
Jestřábi - SK Dětmarovice 4:1

MLADŠÍ ŽÁCI
MFK Havířov B - Jestřábi: 3:0

STARŠÍ PŘÍPRAVKA
Jestřábi - GASCONTROL Havířov: 3:2

Příští zápasy
MUŽI
Jestřábi - Krnov


datum: 3. 11. 2018
čas: 14:00
hřiště: JZD Aréna


DOROST
SK Dětmarovice - Jestřábi

datum: 28.10.2018
čas: 11:00
hřiště: SK Dětmarovice


MLADŠÍ ŽÁCI
. - .

datum: .
čas: .
hřiště: .


STARŠÍ PŘÍPRAVKA
. - .

datum: .
čas: .
hřiště: .
Sponzoři
  B4B Inkasso , s.r.o.
 
  Město Havířov
     
  Igea, s.r.o.
               
Facebook
Rubriky
Počítadlo

TOPlist