Archive for Duben, 2017

Utkání s Petřvaldem na Moravě odloženo!

Dnešní utkání se v JZD aréně neodehraje, je přeloženo na 31.5. od 18:00!

Ze Stonavy bez bodu, ale se vztyčenou hlavou

SK Stonava 2:1 TJ Dolní Datyně (0:0)
Branka: Kubiena
Sestava: Vasilko – Vlček (29.Dolák), Sideropulos, Batiha, Stebel – Kubiena, Miczka, Wojtyna, Jaworek, Gistinger (29.Kučera) – Baláž (39.Ondruš)

Naši fotbalisté se v sobotu představili v nedaleké Stonavě. Do Stonavy dorazili v obměněné sestavě. Trenér Menoušek se musel obejít bez stoperské dvojice Neuman-Tomašák. Šanci dostali mladí kluci, mladá stoperská dvojice Batiha-Sideropulos se za tuto ostrou premiéru nemusí stydět. Bohužel první poločas ovlivnila zranění, tři naši fotbalisté (Vlček, Gistinger, Baláž) museli odstoupit kvůli problémům se zadním stehenním svalem. Celý zápas byli domácí častěji na míči a naši fotbalisté zase využívali rychlé brejky. V prvním poločase mohl dvakrát skórovat domácí rychlonožka Zoller, ale selhal. Na druhé straně měl největší šanci Jaworek po přihrávce Baláže. Ve druhém poločase začali naši fotbalisté aktivně, do šancí se dostali Ondruš a Jaworek, ale brankáře neprostřelili. Domácí Zoller trefil v další šanci tyč. Naši fotbalisté se dočkali překvapivého vedení po pěkné akci Kubieny s Jaworkem, Jaworek vyslal přesný pas a Kubiena lehkým dloubnutím přehodil domácího brankáře (0:1). Domácím pomohl střídající Šuster, který minutu po příchodu srovnal po přesném pasu Dittricha, obrana i s Vasilkem zaspala (1:1). Vedení si zase mohli vzít na svou stranu Datyňští, ale Jaworka potřetí vychytal brankář Gaszczyk. Navíc po laciné ztrátě Wojtyny se kolem obrany protáhl Zoller, oběhl brankáře Vasilka a zakončil do prázdné brány (2:1). Naši fotbalisté se už na odpověď nezmohli, ale za předvedený bojovný výkon v improvizované sestavě se nemusí stydět.

Reportáž v Deníku: http://karvinsky.denik.cz/fotbal_region/stonava-i-datyne-predvedly-pekny-fotbal-20170424.html

Dorostenci v domácím prostředí remizovali s Dolní Lutyní 3:3. Branky: Rapant, Bitzanek, Anlauf
Žáci prohráli na domácí půdě s Bludovicemi 1:3. Branka: Michalík

Derby s Albrechticemi skončilo remízou

TJ Dolní Datyně 2:2 FK Baník Albrechtice (1:0)
Branky: Sideropulos, Tomašák (PK)
Sestava: Vasilko – Kaduch, Tomašák, Batiha, Dolák – Kubiena, Vlček (68.Gistinger), Sideropulos (80.Jaworek), Stebel – Wojtyna, Baláž

Naši fotbalisté mají za sebou další domácí zápas bez prohry a protáhli neporazitelnost v JZD Aréně už na devět zápasů. Je však pravda, že zápas mohl dopadnout jak výhrou, tak prohrou, bod je tedy spravedlivý. První poločas nepřinesl atraktivní fotbal, byl to spíš boj mezi oběma šestnáctkami bez výraznějších šancí, za zmínku stojí střely domácího Baláže a Sideropulose, na druhé straně nejvíce hrozil hbitý Chumchal. Když už se zdálo, že poločas spěje do konce, našel si odražený míč Sideropulos a pěknou umístěnou ránou otevřel skóre utkání (1:0). Druhý poločas se fanouškům musel líbit, šance přibývaly na obou stranách, nejprve po centru Baláže hlavičkoval v těžké pozici Kubiena, bohužel do středu branky, kde stál hostující brankář. Poté stál zcela osamocený Wojtyna na hranici pokutového území, avšak svou střelu neusměrnil dostatečně a brankář Mato, vyrazil těsně mimo tyče. Nakonec se domácí přece jen dočkali, Tomašák rozehrál standardní situaci na Kubienu, který odcentroval do pokutového území, kde se snažil zakončit Kaduch, byl však zjevně přistrčen a proto sudí nařídil pokutový kop, který tvrdou střelou doprostřed brány proměnil Tomašák (2:0). Domácí však vypadli z tempa hry, hosté vysunuli stopera Hovůrku na hrot a domácí nereagovali adekvátně. Po ztrátě na pravé straně hosté překvapivě rychle vhodili míč do hry, Kociolek přihrál před bránu, kde Chumchal s vypětím všech sil dotlačil míč do brány (2:1). Hosté stále hráli do plných a po zbytečné ztrátě Kaducha nezbylo Batihovi nic jiného než zfaulovat Kociolka v pokutovém území. K pokutovému kopu se postavil faulovaný Kociolek, domácí brankář Vasilko však vystihl směr a střelu vyrazil, k překvapení všech však zasáhl do hry asistent rozhodčího, který zvedl praporek na znamení porušení pravidel. Domácí brankář se provinil proti pravidlům a opustil brankovou čáru před kopem Kociolka za což byl „odměněn“ ŽK a penalta se musela opakovat. Míč si vzal střelec Chumchal a penaltu se štěstím proměnil (2:2). Hosté byli v závěru aktivnější a i díky výbornému výkonu Vasilka neinkasovali, utkání tak skončilo remízou. Po průběhu utkání můžeme brát remízu jako ztrátu, avšak na konci si hosté vyrovnání zasloužili i když vyrovnání proběhlo velice kontroverzním rozhodnutím.

Report derby v Deníku: http://karvinsky.denik.cz/fotbal_region/derby-jak-ma-byt-boj-a-penalty-20170417.html

Naši dorostenci zvítězili na půdě Doubravy 1:2 po brankách Rapanta a Bureše a drží se stejně jako muži na třetím místě tabulky.

Z Bystřice se vracíme zaslouženě bez bodu

TJ Bystřice 4:2 TJ Dolní Datyně (0:1)
Branky: Miczka, Dolák
Sestava: Vasilko – Kučera (78.Dolák), Tomašák. Batiha, Kaduch – Kubiena, Miczka, Sideropulos, Wojtyna, Stebel – Baláž (87.Kulich)

Z Bystřice přijeli naši fotbalisté opět bez bodů a nutno uznat zcela zaslouženě, za předvedený výkon si body nezasloužili. V prvním poločase přežili 3 velké šance domácích, sami mohli také skórovat, nejprve pálil nebezpečně z úhlu Baláž a poté Kubiena nepřehodil vyběhnutého brankáře a zakončil velice slabě. Nakonec stačil dobře kopnutý rohový kop Wojtyny a Miczka, který stál na správném místě, míč doklepl do sítě (0:1). V druhém poločase domácí využívali mezery v datyňské obraně a špatné pokrytí hráčů a skóre rychle otočili na 3:1. Našim fotbalistům chyběla větší bojovnost, chuť něco změnit, když už se do zakončení dostali, tak opět selhali, Kubiena podruhé brankáře domácích neprostřelil. Pomohl až větší důraz Baláže, který v souboji odstavil brankáře a Dolák snížil (3:2). Domácí však po zbytečném faulu Wojtyny v pokutovém území zvýšili z pokutového kopu (4:2). Doufejme, že naši fotbalisté na tento nepovedený zápas rychle zapomenou a proti Albrechticím se v domácím prostředí opět předvedou v lepším světle.
Odkaz na zápas v Deníku: http://karvinsky.denik.cz/fotbal_region/dolni-datyne-tapou-nahoru-nechteji-20170411.html

Datyně zachránily bod v poslední minutě

TJ Dolní Datyně 2:2 TJ Dobratice (1:2)
Střelci: Kubiena, Wojtyna
Sestava: Vasilko – Kaduch, Batiha, Tomašák, Vlček – Kubiena, Sideropulos (71. Dolák), Miczka, Wojtyna, Stebel – Baláž

V sobotu sehráli naši fotbalisté v krásném počasí první domácí utkání jarní části proti neoblíbenému celku z Dobratic. Kdo přišel později musel litovat, protože do 7.minuty padly tři branky. Bohužel našim fotbalistům nevyšel vstup do utkání, ve 4.minutě si vybral slabší chvilku Vasilko, kdy nezachytil střelu z ostrého úhlu střelce Škapy (0:1). Vzápětí naší fotbalisté mohli vyrovnat, Kubiena vhodil dlouhé vhazování a Baláž hlavičkoval do tyče. Pravidlo nedáš dostaneš zafungovalo, po ztrátě Vlčka se hosté řítili do přečíslení, které zakončil hostující Zábelka (0:2). Pro domácí to byla studená sprcha, ale naštěstí v 7.minutě snížili po přízemním centru Stebela zakončil na zadní tyči Kubiena (1:2). Za tohoto stavu se hrálo až do 91.minuty. Naši fotbalisté se snažili hrát aktivně a kombinačně, ale proti dobře konsolidované obraně a špatném terénu se jim příliš nedařilo. Do velkých šancí se nedostávali domácí ani hosté. Naši fotbalisté zachránili bod až v 91.minutě, kdy po standardní situaci hlavičkoval Dolák, brankář míč vyrazil před sebe a do sítě ho uklidil důrazný Wojtyna (2:2). Výhra to sice nebyla, ale po velmi špatném úvodu bereme remízu jako spravedlivou.

Shrnutí v Deníku: http://karvinsky.denik.cz/fotbal_region/datyne-zachranily-v-nastaveni-aspon-bod-20170405.html

Dorost prohrál na UT Havířov proti Hornímu Žukovu 0:1.

Poslední zápasy
MUŽI
Hlubina - Jestřábi: 4:2

DOROST
Dětmarovice - Jestřábi: 13:1

STARŠÍ ŽÁCI
Jestřábi - B. Albrechtice: 4:0

STARŠÍ PŘÍPRAVKA
Jestřábi - Inter. Petrovice: 6:8

Příští zápasy
MUŽI
Jestřábi - Lokomotiva Petrovice


datum: 9.11.2019
čas: 14:00
hřiště: JZD Aréna


DOROST
.

datum: .
čas: .
hřiště: .


STARŠÍ ŽÁCI
.

datum: .
čas: .
hřiště: .


STARŠÍ PŘÍPRAVKA
.

datum: .
čas: .
hřiště: .
Sponzoři
 
 
  Město Havířov
     
   
                       
Facebook
Rubriky
Počítadlo

TOPlist