Archive for Březen, 2019

Začínáme tam, kde jsme skončili

V sobotu 16.3.2019 zahájíme jarní část sezóny!

Z důvodu nezpůsobilého terénu JZD Arény jsme nuceni první jarní utkání odehrát na nově vybudované umělé trávě v Horní Suché. Zde přivítáme soupeře, který si na podzim vedl bodově nejlépe, tedy Frenštát pod Radhoštěm. Tento tým již dokázal nastřádat při skóre 41:12 úctyhodných 38 bodů a do jarních bojů tak vstupuje z pozice lídra.

Náš tým po historickém postupu celý podzim rozdýchával kromě vyššího tempa hry především absenci dvou klíčových hráčů z minulých let Petra Tomašáka, ten již ukončil aktivní kariéru a Vladimír Neumanna, který zase není schopen pravidelně nastupovat ze zdravotních důvodů. Je potřeba také připomenout, že ze zdravotních důvodů musel v den začátku letní přípravy přerušit trenérskou činnost Zdeněk Menoušek. Díky šikovnosti vedoucího týmu Petra Mládka se nám podařilo tuto velice nepříjemnou situaci poměrně rychle vyřešit zkušeným trenérem Richardem Benešem.

I tak se nám v podzimní části sezóny podařilo nastřádat při skóre 16:46 pěkných 14 bodů a přezimovali jsme na 13 pozici. Na podzim jsme ještě stihli odehrát i první jarní kolo, v Břidličné jsme domácímu týmu nakonec podlehli 2:0. Pokud bychom měli zhodnotit podzimní část, chyběly nám především góly a ustálená stoperská dvojce.

Do zimního období jsme šli s cílem posílit především zadní středové řady, vytipovali jsme si dva hráče a ty se nám také podařilo přivést. Důvěru dáváme Jakubu Grégrovi a Janu Cenkovi. Jinak tým zůstal pohromadě, podařilo se nám dokonce udržet Davida Ciencalu o kterého dle jeho slov intenzivně usilovaly některé kluby z okolí.

Jarní přípravu jsme zahájili vlastně již hned v prosinci, kdy trenér Beneš hráčům naordinoval poměrně intenzivní individuální program. Ke společným tréninkům jsme se sešli 22.1.2019 a odehráli jsme celkem 6 přátelských utkání.

Jestřábi – Lokomotiva Petrovice: 2:3

Jestřábi – Heřmanice: 6:0

Jestřábi – Finstal Lučina: 8:1

Jestřábi – Baník Albrechtice: 0:1

Jestřábi – Sokol Věřňovice: 4:1

Jestřábi – Depos Horní Suchá: 9:2

Zveme tedy všechny fanoušky, aby nás přišli podpořit!!

Poslední zápasy
MUŽI
SK Šenov - Jestřábi 1:1 (1:1)

DOROST
Český Těšín - Jestřábi 13:2

MLADŠÍ ŽÁCI
Sokol Věřňovice - Jestřábi: 1:0

STARŠÍ PŘÍPRAVKA
Jestřábi - TJ Petřvlald: 2:10

Příští zápasy
MUŽI
Jestřábi - Čeladná


datum: 27.4.2019
čas: 16:00
hřiště: JZD Aréna


DOROST
Viktorka Bohumín - Jestřábi

datum: 27.4.2019
čas: 14:15
hřiště: Viktorka Bohumín


MLADŠÍ ŽÁCI
Viktorka Bohumín - Jestřábi

datum: 27.4.2019
čas: 10:00
hřiště: Viktorka Bohumín


STARŠÍ PŘÍPRAVKA
Horní Žukov - Jestřábi

datum: 24.4.2019
čas: 16:30
hřiště: Horní Žukov
Sponzoři
  B4B Inkasso , s.r.o.
 
  Město Havířov
     
   
                   
Facebook
Rubriky
Počítadlo

TOPlist