Archive for Srpen, 2019

Zahájení sezóny 2019/2020

V sobotu 3.8.2019 se oficiálně rozběhne další ročník fotbalových soutěží, kterých se naše týmy v nejrůznějších věkových kategoriích budou účastnit. Dolní Datyně budou letos reprezentovat čtyři týmy v oficiálních soutěžích a jeden tým malých dětí tzv. předpřípravky formou přátelských utkání a turnajů.

Během krátké letní přestávky se toho v Datyních příliš nezměnilo, nejvýraznější změnu prodělala budova, kdy došlo na dlouho očekávanou rekonstrukci střechy. Po sportovní stránce je potřeba zmínit, že byl zrušen tým mladších žáků a místo něj byl přihlášen do soutěže tým starších žáků.

Hlavním týmem, který reprezentuje fotbal v Dolní Datyni jsou muži, ti i v letošní sezóně budou obhajovat pozice v Krajském přeboru. Velkou radost nám všem ale dělají také mládežnické celky a to jak výsledky, tak stále narůstající členskou základnou. O fotbal v Dolní Datyni je zájem, týmy se skládají s fotbalistů pocházejících z naší obce ale také ze širokého okolí, kteří mají zájem náš klub reprezentovat. Zde bych rád ocenil především práci trenérů.

V závěru bych také rád poděkoval našim partnerům, především městu Havířov a Moravskoslezskému kraji a dále firmám, které se rozhodly náš klub podporovat formou různých sponzorských darů.

Přeji si ať nás fotbal v Dolní Datyni baví minimálně jako v minulých letech, našim celkům sportovní úspěchy a našim sportovcům především zdraví.

S pozdravem Ing. Stanislav Kotula – předseda klubu

Poslední zápasy
MUŽI
Hlubina - Jestřábi: 4:2

DOROST
Dětmarovice - Jestřábi: 13:1

STARŠÍ ŽÁCI
Jestřábi - B. Albrechtice: 4:0

STARŠÍ PŘÍPRAVKA
Jestřábi - Inter. Petrovice: 6:8

Příští zápasy
MUŽI
Jestřábi - Lokomotiva Petrovice


datum: 9.11.2019
čas: 14:00
hřiště: JZD Aréna


DOROST
.

datum: .
čas: .
hřiště: .


STARŠÍ ŽÁCI
.

datum: .
čas: .
hřiště: .


STARŠÍ PŘÍPRAVKA
.

datum: .
čas: .
hřiště: .
Sponzoři
 
 
  Město Havířov
     
   
                       
Facebook
Rubriky
Počítadlo

TOPlist