Z Dolní Lutyně se třemi body

Sokol Dolní Lutyně 0:4 TJ Dolní Datyně (0:1)

Branky: René Bilas 2, Kodenko, Baláž

Sestava: Vasilko – Rohel, Neuman (Kodenko, Baláž), Batiha, Dolák – Kubiena, Miczka, Robin Bilas, Tomašák, Stebel – Re.Bilas

Další vítězství přivezli naši fotbalisté z Dolní Lutyně. Sice se museli obejít bez kapitána Vlčka a Pištěka, ale zase nastoupil Tomašák. První poločas jsme se kombinačně hledali, hlavně jsme nedokázali efektivně využívat velké hřiště a dělali jsme velké chyby v základní kombinaci. Do 1.šance se dostal Kubiena, ale vyběhnuvší gólman střelu zneškodnil. Poté však zahrával roh Tomašák, Kubiena na přední tyči míč prodloužil na Robina Bilase, který přiklepnul Renému a ten se štěstím dostal míč do brány (0:1). Pak se 2x zaskvěl brankář Vasilko a zachránil poločasové vedení. Ve 2. poločase už Lutyňským fotbalistům došly síly a naši fotbalisté začínali pevně přebírat otěže utkání. Za zraněného Neumana nastoupil do druhého poločasu Kodenko, který nejdříve nedostal míč do brány po vybídnutí Kubieny, ale poté dostal krásný pas od Stebela a dokázal přehodit Lutyňského gólmana (0:2). Při vstřelení branky se však zranil a po 10 minutách musel přepustit místo Balážovi. Přesto však ještě stihl nahrát na branku Reného Bilase (0:3). A aby toho nebylo málo, také střídající Baláž skóroval, když využil přesnou přihrávku Stebela (0:4). Věřme, že naši hráči zůstanou na vítězné vlně a příští týden porazí v domácím prostředí nováčka z Hrabové.