Unavené Datyně jen remizovaly

TJ Dolní Datyně – SK Brušperk 1:1 (1:0)

Branky: 26. O. Kulhánek – 67. Chrašč. Rozhodčí: Jedlička – Karas, Laštuvka. ŽK: 5:1. Diváci: 47.

D. Datyně: Vasilko – Kaduch, Neuman, Wojtyna, Dolák (76. Kučera) – Kubiena, Miczka, Tomašák, Stebel – O. Kulhánek, Baláž. Trenér: Zdeněk Menoušek.

Tři zápasy v sedmi dnech byly už na fotbalisty Dolních Datyní moc. Doma vydolovali jen bod a byli rádi.

„Už na nás šlo vidět, že jsme utavení. Brušperk měl balon na kopačkách delší úseky hry a ten bod nakonec bereme,“ přiznal férově trenér havířovského týmu Zdeněk Menoušek, ačkoliv v posledních deseti minutách měli na noze góly Kubiena i Stebel.

„To jsme na závěr ještě nějak ožili,“ zasmál se Menoušek. „Ale jinak jsme ve druhé půli byli pod tlakem soupeře,“ dodal.

Datyňští měli v nohách středeční dohrávku v Dobraticích. V první půli proti Brušperku to na jejich výkonu ještě vidět nebylo. Hra byla oboustranně dobrá a vyrovnaná, domácí byli místy aktivnější, ale středová řada Brušperku už o sobě dávala vědět. „Soupeř je hodně fotbalový, těžko se přehrává,“ připustil Menoušek.

Nástup do druhé půle patřil právě hostům, kteří měli znatelnou převahu, paradoxně skórovali z nejméně nápadné akce a po chybě gólmana Vasilka srovnali. „To byl zbytečný gól, ale vyústil tím soupeřův tlak, takže srovnání zasloužené,“ doplnil trenér domácích.

Brušperk po vyrovnání upustil od aktivní hry a stáhl se, ale Datyně toho nevyužily. „Byly tam nějaké rohy, ale už jsme se neprosadili. Ten výsledek odpovídá předvedené hře,“ zakončil Menoušek.

Zdroj: karvinsky.denik.cz

Comments are closed.

Poslední zápasy
MUŽI
Hlubina - Jestřábi: 4:2

DOROST
Dětmarovice - Jestřábi: 13:1

STARŠÍ ŽÁCI
Jestřábi - B. Albrechtice: 4:0

STARŠÍ PŘÍPRAVKA
Jestřábi - Inter. Petrovice: 6:8

Příští zápasy
MUŽI
Jestřábi - Lokomotiva Petrovice


datum: 9.11.2019
čas: 14:00
hřiště: JZD Aréna


DOROST
.

datum: .
čas: .
hřiště: .


STARŠÍ ŽÁCI
.

datum: .
čas: .
hřiště: .


STARŠÍ PŘÍPRAVKA
.

datum: .
čas: .
hřiště: .
Sponzoři
 
 
  Město Havířov
     
   
                       
Facebook
Rubriky
Počítadlo

TOPlist