V Dobré to nebylo dobré

Sokol Dobrá – TJ Dolní Datyně 4:1 (3:0)

Branky: 3. a 65. Maceček, 7. a 37. Rajnoch. Rozhodčí: Vidlička – Moravec, Sciskala. ŽK: 1:2. Diváci: 76.

D. Datyně: Vasilko – Batiha, Neuman, Wojtyna, Kaduch – Kubiena, Tomašák, Dolák, Stebel – O. Kulhánek (18. Ondruš), Baláž. Trenér: Zdeněk Menoušek.

Fotbalisty Dolních Datyní stál poslední týden v I.A třídě průběžné vedení v tabulce.

Po porážce v dohrávce v Dobraticích přišla jen remíza doma s Brušperkem a o víkendu další nezdar v Dobré. „Jeden bod ze tří zápasů je fakt málo,“ připustil trenér Datyní Zdeněk Menoušek. Najednou se jeho svěřenci dívají ze druhého místa vedoucímu Starému Městu, které šestkrát v řadě vyhrálo, na záda s pětibodovým odstupem.

„V Dobré to byl z naší strany snad nejhorší výkon za ty dva roky, co u mužstva jsem,“ přiznal Menoušek. Datyním se nedařilo zhola nic, což bylo ovlivněno i hrubě nepodařeným startem. Už v 7. minutě vedli domácí 2:0.

„Dělali jsme strašné chyby vzadu. Střed obrany nám nefungoval, zkušený Maceček si tam s námi dělal, co chtěl. Neuman mu namazal na gól, pak zase gólmanovi vypadne balon, no prostě hrůza. Obrana byla fakt katastrofální. Tohle musíme okamžitě hodit za hlavu,“ apeloval na mužstvo bezprostředně po utkání trenér Menoušek.

I když byla druhá půle z havířovského pohledu herně lepší, mohli hosté inkasovat daleko více branek. „Poločas byl 3:0, co s tím chcete dělat? Na kluky ani nemělo smysl křičet, prostě nám to nevyšlo, to se stane. Dobrá byla na koni a my dělali vzadu takové chyby, že jsme mohli dostat i desítku. Vůbec jsme soupeře nestíhali zastavovat,“ mávl rukou Menoušek.

Věří, že na podzimní šlágr se Starým Městem se mužstvo zformuje. „Musíme se dát dohromady. Doufám, že ta porážka na tým nedolehne. Proti Starému Městu musíme odvést úplně jiný výkon,“ burcuje své svěřence.


Zdroj: karvinsky.denik.cz

Comments are closed.

Poslední zápasy
MUŽI
Hlubina - Jestřábi: 4:2

DOROST
Dětmarovice - Jestřábi: 13:1

STARŠÍ ŽÁCI
Jestřábi - B. Albrechtice: 4:0

STARŠÍ PŘÍPRAVKA
Jestřábi - Inter. Petrovice: 6:8

Příští zápasy
MUŽI
Jestřábi - Lokomotiva Petrovice


datum: 9.11.2019
čas: 14:00
hřiště: JZD Aréna


DOROST
.

datum: .
čas: .
hřiště: .


STARŠÍ ŽÁCI
.

datum: .
čas: .
hřiště: .


STARŠÍ PŘÍPRAVKA
.

datum: .
čas: .
hřiště: .
Sponzoři
 
 
  Město Havířov
     
   
                       
Facebook
Rubriky
Počítadlo

TOPlist