Datyně začaly zjara vítězně

TJ BDSTAV Sedliště 1:2 TJ Dolní Datyně (1:0)
Střelci: Sideropulos, Stebel
Sestava: Vasilko – Kaduch (62.Dolák), Neuman, Batiha, Kučera – Kubiena (75.Ondruš), Miczka, Vlček, Sideropulos, Stebel – Baláž (90.Volný)

Je za námi první mistrovské utkání, které se odehrálo na UT ve Frýdku-Místku, kam si nás pozval tým ze Sedliště. Trenér Menoušek se musel obejít bez Tomašáka s Wojtynou. Tyto hráče kvalitně zastoupili Batiha a nová akvizice Sideropulos. Začátek utkání byl nervózní a nějakou dobu trvalo, než se hráči sehráli a zkvalitnili přihrávku. Hosté se drželi celý zápas stejné taktiky, naše hráče nechávali hrát a čekali na rychlé protiútoky. Po jedné mezeře v naší obraně uháněl domácí Pepřok na osamoceného Vasilka, který s pomocí Batihy zneškodnil. Naši hráči sice hrozili centry ze stran, ale adresáta nenacházeli. V 31.minutě odcentroval z levé strany bývalý hráč Datyň Robin Bilas a zaváhání v obraně potrestal střelec Krejčok, který hlavou nedal Vasilkovi šanci (1:0). V prvním poločase naši hráči spálili jednu tutovku, kdy se před domácím brankářem ocitl osamocený Kaduch, ale bohužel zakončil zbrkle a nepřesně. Do druhé půle vstoupili naši hráči se stejnou taktikou, hrát kombinační fotbal a dostávat se do šancí po centrech z obou stran. To se nakonec projevilo jaká dobrá volba, protože po jednom centru Vlčka z levé strany se na zadní tyči objevil Sideropulos a vstřelil svůj premiérový gól (1:1). Po deseti minutách se naši fotbalisté radovali podruhé, kdy Kubiena vhodil delší aut, Vlček odstavil soupeře a Stebel propálil vše, co mu stálo v cestě (1:2). Domácí se hnali za vyrovnáním a Datyňští mohou velice děkovat brankáři Vasilkovi, který pokryl několik dobrých střeleckých příležitostí, především střelce Krejčoka. A když v poslední minutě domácí nevyužili přímý kop z nebezpečné příležitosti, mohli se naši fotbalisté radovat z vydřené výhry a co víc, na vedoucí Staré Město stáhli náskok na pouhé dva body.

Ohlasy na utkání v Deníku: http://karvinsky.denik.cz/fotbal_region/datyne-se-dotahly-na-stare-mesto-20170329.html

Comments are closed.

Poslední zápasy
MUŽI
Jestřábi - FK Krnov: 1:1

DOROST
.

STARŠÍ ŽÁCI
.

STARŠÍ PŘÍPRAVKA
.

Příští zápasy
MUŽI
Brušperk - Jestřábi


datum: 17.8.2019
čas: 17:00
hřiště: Brušperk


DOROST
Jestřábi - SK Dětmarovice

datum: 24.8.2019
čas: 14:45
hřiště: JZD Aréna


STARŠÍ ŽÁCI
Jestřábi - Baník OKD Doubrava

datum: 1.9.2019
čas: 9:30
hřiště: JZD Aréna


STARŠÍ PŘÍPRAVKA
GASCONTROL Havířov - Jestřábi

datum: 5.9.2019
čas: 17:00
hřiště: GASCONTROL Havířov
Sponzoři
  B4B Inkasso , s.r.o.
 
  Město Havířov
     
   
                           
Facebook
Rubriky
Počítadlo

TOPlist