Bystřice konečně dobytá!!!

TJ Bystřice 2:3 TJ Dolní Datyně (1:2)
Branky: Dolák, Rozsíval, Kubiena
Sestava: Vasilko – Kaduch, Tomašák, Dolák, Pištěk (89.Masopust) – Kubiena, Stebel, Jaworek, Judita – Gistinger, Rozsíval (83.Baláž)

Z Bystřice jsme konečně dovezli všechny body! Že tomu tak bude, začátek utkání vůbec nenasvědčoval, vstup našich fotbalistů byl velice vlažný, nedokázali si přesně nahrát, chyběla větší chuť, to byla voda na mlýn pro domácí. Začali hrozit především po centrech ze stran, po jednom takovém centru z pravé strany zůstal v pokutovém území zcela osamocený Zoubek a v klidu proměnil (1:0). Po vstřelené brance se naši fotbalisté oklepali a začali domácí napadat a mnohem více zaměstnávali obranu domácích. Po faulu na Rozsívala před pokutovým územím si vzal míč Tomašák, míč zakroutil kolem zdi, ale bohužel trefil pouze tyč. Vyrovnání nakonec přišlo v 36.minutě, kdy po precizně zahraném rohovém kopu Jaworka zůstal neobsazený Dolák a nekompromisně zavěsil do sítě (1:1). Naši fotbalisté šli ještě do poločasu do vedení, když na své polovině hřiště převzal míč Kubiena, vyslal do brejku zapomenutého Pištěka, který upaloval na bránu, situaci ještě vyšperkoval přihrávkou na Rozsívala a ten vystřelil důrazně a přesně k tyči (1:2).

Do druhého poločasu vstoupili domácí se snahou vyrovnat, hrozili po standardních situacích, mnoho střel zablokovali obětaví hráči a brankář Vasilko nemusel tolik zasahovat. Domácí se však vyrovnání dočkali, když po chybě Kaducha odcentrovali z levé strany, Jaworek míč nešťastně přiťukl Teofilovi a ten umístil míč přesně k tyči (2:2). Naši hráče však vyrovnání nepoložilo, naopak šli po chvíli opět do vedení, po krásné vykombinované akci na levé straně převzal míč Jaworek a opět přesnou přihrávkou mezi obránce vybídl do šance Kubienu, který obešel brankáře a stejně jako proti Brušperku umístil míč do odkryté brány (2:3). Domácí ještě sahali po vyrovnání, v poslední minutě se zjevil před Vasilkem domácí hráč, naštěstí Vasilko vytáhl nejdůležitější zákrok zápasu a naši hráči konečně po letech vezou z Bystřice všechny 3 body!!!

Comments are closed.

Poslední zápasy
MUŽI
Hlubina - Jestřábi: 4:2

DOROST
Dětmarovice - Jestřábi: 13:1

STARŠÍ ŽÁCI
Jestřábi - B. Albrechtice: 4:0

STARŠÍ PŘÍPRAVKA
Jestřábi - Inter. Petrovice: 6:8

Příští zápasy
MUŽI
Jestřábi - Lokomotiva Petrovice


datum: 9.11.2019
čas: 14:00
hřiště: JZD Aréna


DOROST
.

datum: .
čas: .
hřiště: .


STARŠÍ ŽÁCI
.

datum: .
čas: .
hřiště: .


STARŠÍ PŘÍPRAVKA
.

datum: .
čas: .
hřiště: .
Sponzoři
 
 
  Město Havířov
     
   
                       
Facebook
Rubriky
Počítadlo

TOPlist