Jaro začíná

TJ Dolní Datyně – TJ Jistebník 0:0

Sestava: Vasilko – Kučera, Neuman, Dostál, Kaduch – Stebel, Gistinger (55.), Dolák, Rozsíval – Kodenko (85.), Baláž

Náhradníci: Vandriak, Marek (55.), Kolder, Batiha, Masopust (85.), Kulhánek, Rozbroj

Na ÚT MFK Havířov jsme za jarního počasí přivítali tým Jistebníku, který prozatím nasbíral jen o 2 body méně, než Jestřábi. Kouč Menoušek měl k dispozici, krom stabilních plejerů, také pár novách nových tváři (Lukáš Dostál, Jiří Marek) a také několik starých známých tvaří (Jan Vandriak, René Kolder), a tak bylo z čeho vybírat.

Utkání začalo ve vlažném tempu, prvotním oťukáváním mezi soupeři. První příležitost si vypracoval Kodenko, kterému se podařilo vystihnout přihrávku hostujícího obránce. Z hranice pokutového území pálil tvrdě, leč jen do středu brány. Následující minuty se hra odehrávala mezi šestnáctkami. O další rozruch se postaral Gistinger, který se dobrou individuální akcí dostal k přízemní střele, která skončila jen tyči. Hra dostávala větší spád a po kombinaci na straně hřiště, zakončoval střelou útočník hostů, ale Vasilko změnu skóre nepřipustil. Jistebník následně zahrával rohový kop, po kterém se k odraženému míči, z hranice pokutového území, dostal jeho hráč, který mířil k tyči, ale Vasilko střelu opět zlikvidoval.

Začátkem druhé periody, musel ze hry z důvodu zranění odstoupit Gistinger, kterého nahradil Marek. Ten se zařadil vedle Baláže, přičemž se Kodenko stáhl do záložní řady. Datyňští začali postupně zvyšovat otáčky, což Jistebník začal pociťovat. Jestřábi dobře kombinovali a drželi míč na kopačkách. Situaci jim také ulehčilo, několik pokažených přihrávek hostů. Výsledkem souhry domácích byla šance Baláže, který z blízkosti nedokázal razantně zakončit a jeho střela byla lapena. Další 2 šance měl Marek. Ten po mírně přetaženém centru, musel hlavičkovat v záklonu a brankář si s jeho zakončením poradil. Po té se snažil brankáře překonat střelou, ale jeho pokus mu opět nevyšel. Tým Jestřábů měl velkou chuť skórovat, což se mu málem nevyplatilo. Kombinace hostů na pravé straně hřiště vyústila k diagonální přihrávce, po které upaloval hostující hráč na domácí svatyni. V tváří tvář proti Vasilkovi si však neporadil a utkání bylo stále bez branek. Následující akcí, z velkého úhlu rozezněl brankovou konstrukci Rozsíval. Také Stebel zakončoval střelou, avšak minul. Ke konci zápasu došlo na přečíslení 3 na 2, kdy Stebel vyslal Masopusta, který místo zakončení zvolil zaseknutí ale hostující obránci si s následující situaci poradili.

K dalšímu utkání míří Jestřábi, v neděli 8.4., do Libhoště.

Comments are closed.

Poslední zápasy
MUŽI
Hlubina - Jestřábi: 4:2

DOROST
Dětmarovice - Jestřábi: 13:1

STARŠÍ ŽÁCI
Jestřábi - B. Albrechtice: 4:0

STARŠÍ PŘÍPRAVKA
Jestřábi - Inter. Petrovice: 6:8

Příští zápasy
MUŽI
Jestřábi - Lokomotiva Petrovice


datum: 9.11.2019
čas: 14:00
hřiště: JZD Aréna


DOROST
.

datum: .
čas: .
hřiště: .


STARŠÍ ŽÁCI
.

datum: .
čas: .
hřiště: .


STARŠÍ PŘÍPRAVKA
.

datum: .
čas: .
hřiště: .
Sponzoři
 
 
  Město Havířov
     
   
                       
Facebook
Rubriky
Počítadlo

TOPlist