Utkání, které se muselo líbit

Muži
TJ Dolní Datyně – TJ Bysřice 2:2 (2:2)
Sestava: Vasilko – Kučera, Tomašák, Dostál, Kaduch – Rozsíval, Stebel ©, Dolák, Gistinger – Baláž (83.), Marek
Náhradníci: Vandriak (83.), Batiha, Masopust, Rozbroj
Branky: 3. Gistinger, 42. Marek – 19. Martinčík, 37. Krezelok

Do JZD Arény zavítalo mužstvo, které proti soupeřům ze špičky tabulky, na jaře umí. Bystřice totiž porazila Stonava, v Dobraticích brala bod a porazila Brušperk.

Hned ve třetí minutě Marek nahrával na Gistingera, který zachoval klid a technickou střelou vsítil branku. Toto brzké vedení hráče Datyň uspokojilo a dávala hráčům Bystřice příliš mnoho prostoru. Po ubráněném rohu, v 19. Minutě domácí faulovali před pokutovým územím. Volný přímý kop, zahrával hostující kapitán Martinčík. Ten z 18ti metrů, poslal míč do horního rohu brány a o břevno míč zapadnul do branky. Jestřábi šli do útlumu a hosté ještě více ožili. Bystřice měla několik zakončení, které ale domácí obrana v poslední chvíli odvrátila. To se dařilo až do 37. Minuty. Po dalším rohovém kopu, si nejvýše naskočil Krezelok a tvrdou hlavičkou poslal svůj tým do vedení. Ve 42. Minutě Gistinger pálil z obdobné pozice, jako u první branky. Jeho střelu brankář Galusik nezkrotil a Marek dokázal míč dorazit do sítě.

Druhý poločas nastoupilo domácí mužstvo jako vyměněné. Vypracovalo si několik velkých šancí. Gistinger nastřelil tyč, Rozsíval přestřelil prázdnou bránu. Marek zakončoval z malého vápna ale brankář míč vyrazil, následoval obrovský závar s dorážkami ale obránci Bystřici míč nakonec odkopli. I Bystřice si vytvořila své nebezpečné situace. Jedna ze střel lízla břevno a velké problémy dělaly domácím zahrávané dlouhé auty. Jestřábi však, někdy i se štěstím, vše odvrátili. Ke konci zápasu se tvrdou střelou prosadil Vandriak. Jeho zakončení ale předcházel odpískaný offside a utkání tak skončilo nerozhodně.

Za předvednou hru si obě mužstva bod zasloužila a remíza tak může být hodnocená jako spravedlivá.

Mladší žáci
TJ Dolní Datyně – TJ Slovan Havířov 1:2 (0:1)
Sestava: Kobierski – Čuri, Mičová, Mihalčatin, Chyba, Sivák, Ištok, Kobierski, Stárek, Hönig, Magát
Náhradníci: Bílý, Amruz
Střelci: 37. Kobierski – 11., 57. Štětinský

Mladší žáci se utkali s nedalekým Slovanem Havířov a v případě výhry, se mohli odpoutat od posledního místa a poslat na něj právě Slovan. Slovan šel v 11. minutě do vedení zásluhou Štětinského. Hned po změně stran ale vyrovnal domácí kapitán Kobierski. Bohužel ke konci zápasu poslal Slovan do vedení opět Štětinský a Jestřábi již nedokázali zareagovat.

Dorost – volno

Leave a Reply

Poslední zápasy
MUŽI
Vendryně - Jestřábi: 0:2

DOROST
Jestřábi - Viktorie Bohumín: 3:2

ŽÁCI
Jestřábi - GASCONTROL Havířov: 0:13
Příští zápasy
MUŽI
Jestřábi - Hrabová

datum: 2.6.2018
čas: 17:00
hřiště: JZD aréna


DOROST
B. OKD Doubrava - Jestřábi

datum: 2.6.2018
čas: 14:15
hřiště: B. OKD Doubrava


ŽÁCI
INTER Petrovice - Jestřábi

datum: 2.6.2018
čas: 10:45
hřiště: INTER Petrovice
Facebook
Sponzoři
  B4B Inkasso , s.r.o.
 
  Město Havířov
     
  Igea, s.r.o.
Rubriky
Počítadlo

TOPlist