Dolní Datyně – Dobrá 2:0 (1:0)

Hosté začali utkání lépe. Již v 7.minutě se ocitl Horáček sám před brankářem, svou šanci ale zahodil. Stejná situace se opakovala i v 15. minutě. Domácí byli nebezpeční pouze ze standardních situací, které zahrával zkušený Horňák. Po jedné z nich Datyňtší otevřeli Ftáčkem skóre.
Ve druhé půli se doberští hráči věnovali převážně diskuzím s nepřesným rozhodčím, který svým hvizdem často zbytečně zastavoval rozjeté akce. Výsledkem tak bylo pět žlutých karet, všechny za řeči. V době, kdy Doberští ve snaze vstřelit vyrovnávací branku, hráli pouze na tři obránce, podnikli domácí rychlý kontr zakončený přesnou ranou k tyči a o výsledku bylo rozhodnuto. „Musím se omluvit našim fanouškům, kteří vážili cestu do Datyně s očekáváním našeho vítězství. Náš výkon byl ostudný, naprosto tragický. Fotbal jsme hráli zhruba dvacet minut. Poté si naši hráči otevřeli diskuzní klub s rozhodčím. Je pravda, že ten pán, který předtím patrně pískal košíkovou či odbíjenou, byl velmi nepřesný a přehnaně úzkostlivý. To ovšem neznamená, že se necháme takovým způsobem rozhodit a přestaneme se koncentrovat na hru. Výhra domácích je naprosto zasloužená. Datyně své příležitosti proměnila. My jsme v úvodu dvě tutovky doslova zahodili,“ řekl k utkání hostující kouč Tomáš Zářický.

zdroj: http://fm.denik.cz/

Sestava: Rozbroj – Sukač, Horňák, Ševců, Dziedzic (Kotula. ml) – Keler, Dolák, Dluhoš, Koďousek (Vodička) – Hanzlik, Ftáček (Verlík)

Comments are closed.

Poslední zápasy
MUŽI
SK Šenov - Jestřábi 1:1 (1:1)

DOROST
Český Těšín - Jestřábi 13:2

MLADŠÍ ŽÁCI
Sokol Věřňovice - Jestřábi: 1:0

STARŠÍ PŘÍPRAVKA
Jestřábi - TJ Petřvlald: 2:10

Příští zápasy
MUŽI
Jestřábi - Čeladná


datum: 27.4.2019
čas: 16:00
hřiště: JZD Aréna


DOROST
Viktorka Bohumín - Jestřábi

datum: 27.4.2019
čas: 14:15
hřiště: Viktorka Bohumín


MLADŠÍ ŽÁCI
Viktorka Bohumín - Jestřábi

datum: 27.4.2019
čas: 10:00
hřiště: Viktorka Bohumín


STARŠÍ PŘÍPRAVKA
Horní Žukov - Jestřábi

datum: 24.4.2019
čas: 16:30
hřiště: Horní Žukov
Sponzoři
  B4B Inkasso , s.r.o.
 
  Město Havířov
     
   
                   
Facebook
Rubriky
Počítadlo

TOPlist