Hrádek – Dolní Datyně 0:3 (0:1)

K třetímu utkání nové sezony jsme zajížděli do Hrádku , na jehož hřišti se nám v dosavadních vzájemných utkáních podařilo uhrát pouze 1 bod. Domácí sezonu také odstratovali dobře, takže se dal očekávat tuhý boj. V sestavě došlo oproti domácímu utkání ke dvěma vynuceným změnám. Pro zranění nehrál Horňas – senior a mezi tyče se tentokrát postavil Vasil, protože Jéňa Rozbroj se na mistrák vys..l a raději jel na dovču.

Zápas jsme začali „zostra“. Hned v 1.minutě se po levé straně probil do vápna Pavel Ftáček, ale svou střelu „nezakroutil“ dobře a domácí svatyni minul. Udržovali jsme si územní převahu a snažili se prosadit kombinačně, avšak veškerá snaha o vstřelení prvního gólu končila na pozorné domácí obraně. Hráči Hrádku se snažili prosadit dlouhými nákopy, které však naše obranné řady spolehlivě likvidovaly. Zhruba po 20-ti minutách se řítil na domácí brankáře René Kolder, ale byl nepochopitelně zastaven sudím pro údajný offside. Po půlhodině hry jsme zahrávali roh, který domácí odvrátili, jejich rozehrávku zachytil na půlce Waluš. Klasickou českou uličkou našel na 16-ti m René Koldra, který následně předložil přihrávku jako na zlatém podnose Pavlu Ftáčkovi a ten uklidil míč k pravé tyči – 0:1. Pak (stejně jako v Jablunkově) přišlo uspokojení a domácí začali mít navrch. Vytvořili si několik standartních situací, ale Vasil byl vždy jistě na svém místě. Do kabin se tedy šlo za stavu příznivého pro naše barvy.

Druhý poločas začali domácí opět náporem a po 5-ti minutách hry fauloval před vápnem René Kolder, za což obdržel 2 žlutou kartu (poněkud přísnou) a hráli jsme o deseti. Hrádek vycítil šanci srovnat skóre, ale hrozil pouze z trestných kopů, které skončily na zdi nebo vedle brány. Přibližně 20 minut před koncem po levé straně prošel Denis Judita a náhrál Pavlu Ftáčkovi, kterému stačilo pouze nastavit placírku a míč putoval do prázdné domácí kasy – 0:2. Po chvlice našeho střelce nahradil Koďous, který nastoupil poprvé v sezoně. Domácí se snažili výsledek alespoň korigovat, a proto více otevírali obranu. Nám se naskýtaly šance hrozit z brejků a po jednom z nich v 85.minutě Míra Koďousek našel před bránou Denise Juditu jenž uzavřel gólový účet na konečných 0:3 z pohledu domácích.

Pochvalu zaslouží celý manšaft, zejména Vasil, Ondra Kulhánek, Denis a Pavel za u něj nevídanou produktivitu.

Sestava : Vasilko – Kotula, Wala, Kulhánek, Dolák – Sukač /C/, Dluhoš, Vandriak, Judita – Ftáček, Kolder

střídání : Malysz za Kotulu , Koďousek za Ftáčka

střelci : Ftáček 2 , Judita

ŽK :  Kolder 2x , Malysz

ČK : Kolder

Comments are closed.

Poslední zápasy
MUŽI
Hlubina - Jestřábi: 4:2

DOROST
Dětmarovice - Jestřábi: 13:1

STARŠÍ ŽÁCI
Jestřábi - B. Albrechtice: 4:0

STARŠÍ PŘÍPRAVKA
Jestřábi - Inter. Petrovice: 6:8

Příští zápasy
MUŽI
Jestřábi - Lokomotiva Petrovice


datum: 9.11.2019
čas: 14:00
hřiště: JZD Aréna


DOROST
.

datum: .
čas: .
hřiště: .


STARŠÍ ŽÁCI
.

datum: .
čas: .
hřiště: .


STARŠÍ PŘÍPRAVKA
.

datum: .
čas: .
hřiště: .
Sponzoři
 
 
  Město Havířov
     
   
                       
Facebook
Rubriky
Počítadlo

TOPlist