Dolní Datyně – Nýdek 2:5 (1:1)

V šestém matchi sezony byl naším soupeřem Nýdek. Hosté před zahájení podzimní části posílili, což se odráží i v jejich postavení v tabulce. Za naše barvy nemohli nastoupit z důvodu zranění oba Horňákové, Kulhánek, Malysz (???) a dlouhodobě zraněný Hanzlík.

Hosté zahájili aktivně a zhruba čtvrthodinu měli hru ve své režii. Krom několika střeleckých pokusů se do vážnějšího ohrožení naší branky nedostali. Poté se hra začla vyrovnávat. Ve 25.min. zahodil slibnou šanci Sukač, ale své zaváhání po dalších 10-ti minutách napravil, když ideálně našel na malém vápně volného Ftáčka – 1:0. Nýdek však stačil v posledních vteřinách vyrovnat po špatném vyběhnutí Vasilka klasickým „šatňákem“ na poločasových 1:1.

 

Po několika minutách 2.poločasu Wala chybně přenechával míč vlastnímu brankáři a po důrazu hostujícího hráče ještě ve snaze zabránit gólu, míč tečoval do vlastní sítě Toufar – 1:2. Po několika minutách navíc hosté dopravili míč do domácí branky potřetí, ale hlavní sudí těsně před tím odpískal pentli, takže se hosté radovali pouze o několik desítek sekund později. To bylo dokonalé k.o. pro naše barvy. Za chvilku Nýdek ještě zvýšil své vedení z trestného kopu a cca 10 minut před koncem se gólostroj hostí zastavil na čísle 5. Náš tým utkání dohrával „v křeči“ a v závěru se podařilo už jen pouze korigovat Vandriakovi na konečných 2:5.

 

sestava – Vasilko – Toufar, Wala, Dolák, Kotula – Sukač /C/, Dluhoš, Vandriak, Judita – Ftáček, Kolder

střídali – Koďousek, Batiha A.,  a jestli ještě někdo, tak už nevím bo už to je od soboty dlouho…

Comments are closed.

Poslední zápasy
MUŽI
Hlubina - Jestřábi: 4:2

DOROST
Dětmarovice - Jestřábi: 13:1

STARŠÍ ŽÁCI
Jestřábi - B. Albrechtice: 4:0

STARŠÍ PŘÍPRAVKA
Jestřábi - Inter. Petrovice: 6:8

Příští zápasy
MUŽI
Jestřábi - Lokomotiva Petrovice


datum: 9.11.2019
čas: 14:00
hřiště: JZD Aréna


DOROST
.

datum: .
čas: .
hřiště: .


STARŠÍ ŽÁCI
.

datum: .
čas: .
hřiště: .


STARŠÍ PŘÍPRAVKA
.

datum: .
čas: .
hřiště: .
Sponzoři
 
 
  Město Havířov
     
   
                       
Facebook
Rubriky
Počítadlo

TOPlist