Sedliště – D.Datyně 1:5 (0:1)

K dalšímu utkání nastoupil náš celek s cílem ukončit nepříjemnou sérii tří zápasů bez zisku bodu. Soupřem byl tým ze Sedliště, který dosud uhrál o jeden bodík více. Domácí celek bodoval ve všech třech domácích zápasech na 100% Za ideálního počasí jsme nastoupili v této sestavě :

Rozbroj – Sukač /C/, Wala, Horňák M., Kotula – Koďousek, Dluhoš,Vandriak,Judita – Kolder,Ftáček.

Jako první rozvlnili síť domácí, k jejich smůle to však byla ochranná za naší brankou. V první vyložené šanci se ocitl Ftáek, ale skóre utkání prozatím neotevřel. V 15.minutě rozehrál rohový kop Dluhoš, k odraženému míči před domácí brankou se dostal Kolder a střelou k tyči poslal D.Datyně do vedení – 0:1. Domácí celek se stereotypně snažil naší obranu překonat dlouhými nakopávanými míči, jejich snaha však byla marná a prakticky neohrozili Rozbroje v brance. Do konce 1.půle mohl náš tým ještě zvýšit své vedení, ale Ftáček, Vandriak a Judita své příležitosti neproměnili.

Do druhého poločasu jsme vstoupili doslova raketově, když hned po několika vteřinách hry dal gól Judita a za dalších pět minut Ftáček. Domácí se nechtěli s nepříznivým vývojem smířit, zvýšili aktivitu, ale podařilo se jim pouze rozezvučet horní tyč za Rozbrojovými zády. V dalších 15-ti minutách rozherál hlavní sudí karetní mariáš,. Na to doplatili domácí vyloučením a z našeho celku neviděli kartu pouze gólman Rozbroj a zkušení matadoři Horňák,Dluhoš a tak trochu překvapivě i Wala. Čtvrthodinku před závěrečným hvizdem rozhodčího zvýšil vedení znovu Ftáček a v 82.minutě po hezké individuální akce Kolder. Domácím se podařilo pět minut před koncem korigovat na 1:5, čímž zkazili Jendovi radost z vychytané nuly.

Do hry v průběhu 2.poločasu ještě zasáhli Toufar, Vodička a Batiha.

Vítězství našeho celku, které mohlo být ještě vyšší, je zcela zasloužené. Domácí podlali velice slabý výkon. Zisk tří bodů z „venku“ je potřeba potvrdit konečně i vítězstvím na domácí půdě, když naším soupeřem bude mužstvo Hnojníku.

Comments are closed.

Poslední zápasy
MUŽI
Hlubina - Jestřábi: 4:2

DOROST
Dětmarovice - Jestřábi: 13:1

STARŠÍ ŽÁCI
Jestřábi - B. Albrechtice: 4:0

STARŠÍ PŘÍPRAVKA
Jestřábi - Inter. Petrovice: 6:8

Příští zápasy
MUŽI
Jestřábi - Lokomotiva Petrovice


datum: 9.11.2019
čas: 14:00
hřiště: JZD Aréna


DOROST
.

datum: .
čas: .
hřiště: .


STARŠÍ ŽÁCI
.

datum: .
čas: .
hřiště: .


STARŠÍ PŘÍPRAVKA
.

datum: .
čas: .
hřiště: .
Sponzoři
 
 
  Město Havířov
     
   
                       
Facebook
Rubriky
Počítadlo

TOPlist