Důležité body !!!!! Nebory – D.Datyně 0:1 (0:0)

Po dvou úvodních jarních prohrách na domácím hřišti zavítali datyňští na hřiště Nebor, kde se v minulých letech dařilo bodovat jen zřídka. Navíc se dostali po již zmíněných porážkách částečně  do pásma týmu ohrožených sestupem, proto bylo velmi důležité v tomto utkání zabodovat. Prvním předpokladem byla v letošním ročníku větší úspěšnost na hřištích soupeřů, což se nakonec i potvrdilo.

Dle informací kapitána týmu se  hráči během týdne semkli a podali velice zodpovědný výkon podpořený dobrým výkonem mladíka Richtra mezi třemi tyčemi, který nastoupil teprve k druhému zápasu v barvách D.Datyní (podle informací z nejmenovaného zdroje blízkého týmu se momentálně náhradní gólman Rozbroj již chystá na trenérskou kariéru). Výsledek stanovil zhruba v 60.minutě Vandriak, když krásnou ranou z cca 28m vyhnal pavouky ze šibenice domácí branky. Neborští trefovali pouze brankovou konstrukci a o zbytek se postaral již výše zmíněný brankář. Nejlepším hráčem v poli byl dle uvedených informací kapitán Sukač Ondřej.

V příštím utkání na domácí půdě hostí naši kucííí Hrádek, který vydoloval z úvodních 3 kol stejný počet bodů jako za celý podzim, takže naše chlapce jistě nečeká procházka růžovým sadem. Proto i přes 2 úvodní nezdary na domácí půdě přijďte všichni věrní podpořit D.Datyně k dobrému výkonu a zisku dalších bodíků.

JESTŘÁBI jedéééééééém!!!!!

Comments are closed.

Poslední zápasy
MUŽI
Jestřábi - FK Krnov: 1:1

DOROST
.

STARŠÍ ŽÁCI
.

STARŠÍ PŘÍPRAVKA
.

Příští zápasy
MUŽI
Brušperk - Jestřábi


datum: 17.8.2019
čas: 17:00
hřiště: Brušperk


DOROST
Jestřábi - SK Dětmarovice

datum: 24.8.2019
čas: 14:45
hřiště: JZD Aréna


STARŠÍ ŽÁCI
Jestřábi - Baník OKD Doubrava

datum: 1.9.2019
čas: 9:30
hřiště: JZD Aréna


STARŠÍ PŘÍPRAVKA
GASCONTROL Havířov - Jestřábi

datum: 5.9.2019
čas: 17:00
hřiště: GASCONTROL Havířov
Sponzoři
  B4B Inkasso , s.r.o.
 
  Město Havířov
     
   
                           
Facebook
Rubriky
Počítadlo

TOPlist