Dolní Datyně – Sokol Dobrá 3:2 (3:0)

Včera se po delší pauze datyňští představili vlastnímu publiku. Soupeřem byl nepříjemný celek Dobré,který v úvodním kole také naplno bodoval. Domácí kouč stále nemohl počítat s Tomašákem,Vandriakem a Janovským, navíc oproti minulému utkání chyběli Dolák,Horňák a Kotula. Naopak se do sestavy vrátili Neumann s Kulhánkem a na pravém okraji nastoupil poprvé od začátku mladík Náhlý, který rozhodně nezklamal.

Úvod zápasu vyšel znovu jako minule datyňským dokonale, když ve 4.minutě po rohu Ftáčka zavěsil hlavou Wala – 1:0. Hosty vstup do zápasu nezastihl ve zrovna nejlepším rozpoložení. Ve 13.minutě po parádní akci, když nejprve Miczka poslal kolmici Ftáčkovi, který namazal před bránu Kubienovi vedli domácí 2:0. A aby toho nebylo dost, tak za dalších 5 minut si doberský obránce srazil míč centrovaný Kubienou do vlastní sítě – 3:0. Hosté se do této doby nezmohli vůbec na nic a jejich cesta přes polovinu hřiště by se s trochou nadsázky dala spočítat na prstech jedné ruky. Hostující tréner provedl změnu v sestavě, doberští ožili a zápas nezabalili. Domácí polevili a hra se začala srovnávat. Výsledkem bylo nastřelené břevno domácí svatyně po rychlé akci hostí z levé strany. Na opačném konci hřiště mohlo zahřmět počtvrté, ale Ftáček svou loženku zazdil.

Druhá půle se nesla ve snaze hostí dostat se zpět do utkání. Domácí hrozili z protiútoků do otevřené obrany a mohli své vedení zvýšit, ale 2x byl proti doberský gólman (zejména při střele Miczky) a ostatní pokusy domácí hráči nevyřešili přesnou přihrávkou, která by vedla k zakončení. Hosté závěr utkání řádně zdramatizovali, když zhruba 10 minut před koncem po chybě Vasilka nejprve snížili na rozdíl 2 gólů a 3 minuty před koncem z poněkud problematické penalty na 3:2. Ve zbývajícím čase se už k ničemu nedostali.

ŽK – Wala,Ftáček,Dluhoš,Dziedic

sestava – Vasilko – Náhlý (69.Dziedic),Dluhoš,Neumann -Ftáček (86.Kolder), Kulhánek, Batiha,Miczka,Kubiena, Sukač, Wala

Comments are closed.

Poslední zápasy
MUŽI
SK Šenov - Jestřábi 1:1 (1:1)

DOROST
Český Těšín - Jestřábi 13:2

MLADŠÍ ŽÁCI
Sokol Věřňovice - Jestřábi: 1:0

STARŠÍ PŘÍPRAVKA
Jestřábi - TJ Petřvlald: 2:10

Příští zápasy
MUŽI
Jestřábi - Čeladná


datum: 27.4.2019
čas: 16:00
hřiště: JZD Aréna


DOROST
Viktorka Bohumín - Jestřábi

datum: 27.4.2019
čas: 14:15
hřiště: Viktorka Bohumín


MLADŠÍ ŽÁCI
Viktorka Bohumín - Jestřábi

datum: 27.4.2019
čas: 10:00
hřiště: Viktorka Bohumín


STARŠÍ PŘÍPRAVKA
Horní Žukov - Jestřábi

datum: 24.4.2019
čas: 16:30
hřiště: Horní Žukov
Sponzoři
  B4B Inkasso , s.r.o.
 
  Město Havířov
     
   
                   
Facebook
Rubriky
Počítadlo

TOPlist