Dvojzápas v Jablunkově = 4 body

První záříjové nedělní odpoledne byl v Jablunkově k vidění dvojzápas. Nejprve v předzápase nastoupili proti sobě dorosty Jablunkova a D.Datyň a posléze se utkala mužstva dospělých.


DOROST

Datyňští dorostenci si po bojovném výkonu a remíze 1:1 (0:0) odvezli cenný bodík. V dosavadním průběhu sezony tak neokusili na hřištích soupeřů hořkost porážky.


MUŽI

Spartak Jablunkov – Dolní Datyně 1:5 (1:2)

Trenér Nešpor měl pro utkání k dispozici oproti předchozím zápasům kvarteto Tomašák, Janovský,Dolák, Horňák. Naopak absentoval Miczka.

Duel začal z obou stran opatrně, jako první se ke slovu dostali datyňští, poté 2x zahrozili domácí. Ve 13.minutě se Datyně zásluhou Janovského ujali vedení, když křižnou ranou nedal domácímu strážci branky žádnou šanci- 0:1. Domácí nechtěli zůstat pozadu, ale měli problém s rozehrávkou při dobrém presinku hostí a dlouhé míče se obraně Datyň dařilo sbírat. Přesto se jablunkovským podařilo ve 30.minutě vyrovnat, když se krásně z trestného kopu trefil Kluz – 1:1. Odpověď hostí přišla ve 42.minutě. Po spolupráci útočného dua Wala-Sukač se posledně jmenovaný trefil hlavou (asi poprvé v kariéře) – 1:2. Vzápětí Janovský vybídl přesným pasem Walu, který se neméně hezky uvolnil, ale  svou možnost fatálně zazdil. K poločasovému občerstvení se tedy odcházelo za stavu 1:2.

Do druhého poločasu vstoupili lépe hosté. Ve 49.minutě potrestal faul před šestnáctkou domácích z trestného kopu Tomašák a poslal Datyně do dvougólového vedení – 1:3. Domácí se snažili o vyrovnání, ale naráželi na spolehlivě hrající obrannou řadu Neumann-Dluhoš-Tomašák, která nedovolila ohrožení vlastní branky. Čtvrthodinku před závěrečným hvizdem se na hřiště dostal benjamínek Ondruš a hned po 2 minutách svého pobytu na jablunkovském trávníku mazácky zvýšil podél domácího brankáře na 1:4. Výsledek pečetil v 79.minutě po rohu Janovského na přední tyči Kulhánek – 1:5.

Vítězstvím  se datyňští posunuli na čelo tabulky.

střelci – Janovský, Sukač, Tomašák, Ondruš, Kulhánek

ŽK – Janovský

sestava –

Vasilko – Neumann,Dluhoš,Tomašák (80.Kotula) – Ftáček,Kulhánek,Dolák (63.Batiha), Janovský,Kubiena –   Sukač(75.Ondruš), Wala

 

Comments are closed.

Poslední zápasy
MUŽI
Jestřábi - FK Krnov: 1:1

DOROST
.

STARŠÍ ŽÁCI
.

STARŠÍ PŘÍPRAVKA
.

Příští zápasy
MUŽI
Brušperk - Jestřábi


datum: 17.8.2019
čas: 17:00
hřiště: Brušperk


DOROST
Jestřábi - SK Dětmarovice

datum: 24.8.2019
čas: 14:45
hřiště: JZD Aréna


STARŠÍ ŽÁCI
Jestřábi - Baník OKD Doubrava

datum: 1.9.2019
čas: 9:30
hřiště: JZD Aréna


STARŠÍ PŘÍPRAVKA
GASCONTROL Havířov - Jestřábi

datum: 5.9.2019
čas: 17:00
hřiště: GASCONTROL Havířov
Sponzoři
  B4B Inkasso , s.r.o.
 
  Město Havířov
     
   
                           
Facebook
Rubriky
Počítadlo

TOPlist