První jarní soupeř – Sokol Sedliště

je konečně tady. Po třech odložených kolech se  roztočí kolotoč mistrovských utkání jarní části sezony 2012-13.

Naší soupeřem bude tým ze Sedlišť. Na podzim naši borci v Sedlištích zvítězili po velmi dobrém výkonu zejména v prvním poločase 6:1 (5:0). Mezi střelce se zapsali Wala,Sukač,Ftáček,Kulhánek,Neumann a Kubiena. Za domácí korigoval Peřina.

Bilance z 5-ti předchozích sezon hovoří lehce v náš prospěch. V součtu s podzimním zápasem v Sedlištích náš tým 6x zvítězil, 1x se hrálo nerozhodně a  4x se radoval soupeř, skóre z těchto utkání hovoří také v náš prospěch, a to v poměru 24:19.

Aktuálně k domácímu utkání je bilance následující. 3x jsme zvítězili, 1x smírně a 1x body putovaly do Sedlišť při skore 9:4.

Poslední domácí utkání s tímto týmem jsme odehráli 5.5.2012 a zvítězili jsme po gólech Horňáka, Ftáčka a Doláka jednoznačně 3:0. Bylo by ideální tento výsledek zopakovat, ale hráči Sedlišť určitě budou chtít prokázat své kvality a jistě kůži neprodají lacino. Navíc se budou chtít revanšovat za debakl z podzimu. Naši hráči si budou muset dát zejména pozor na nejlepšího střelce soutěže Krejčoka, který dosáhl  11-ti  gólů v 8 odehraných utkáních. Dalšími nebezpečnými zakončovateli budou Juřica (7x) se Sekaninou (4x).

V této sezoně na soupeřových hřištích získali 10 bodů v 7-mi zápasech při skore 10:10.  Zvítězit se jim podařilo v Dobré, Staříči a Fryčovicích, bod za remízu si odvezli z Doubravy. S prázdnou cestovali z Mostů,Hrádku a Havířova. Střelecky na hřištích soupeře dominoval už výše jmenovaný Krejčok, který se trefil 8x, po jednom zásahu přidali Juřica s Röschlem. Základními stavebními kameny mužstva budou Valas, Dan a Tomáš Majerové, Bílek a Juřica, kteří nechyběli na podzim ani minutu.

Zima byla dlouhá a úspěšný jarní start do dobře rozjeté sezony je velice důležitý už i vzhledem k tomu, že náš největší soupeř v honbě za vítězstvím v soutěži, tým ČSAD Havířov snížil náš náskok na 2 body. Na této skutečnosti nic nemění fakt, že máme odehráno o jeden zápas méně.

Utkání se odehraje na umělce MFK Havířov dne 13.4.2013 od 16:00 hod.  Bossové domácího klubu se rozhodli pro tuto variantu a šetří tímto silně podmáčený trávník v JZD Aréně na další domácí boje. Srdečně zveme tímto všechny příznivce datyňského mužstva.

Comments are closed.

Poslední zápasy
MUŽI
Hlubina - Jestřábi: 4:2

DOROST
Dětmarovice - Jestřábi: 13:1

STARŠÍ ŽÁCI
Jestřábi - B. Albrechtice: 4:0

STARŠÍ PŘÍPRAVKA
Jestřábi - Inter. Petrovice: 6:8

Příští zápasy
MUŽI
Jestřábi - Lokomotiva Petrovice


datum: 9.11.2019
čas: 14:00
hřiště: JZD Aréna


DOROST
.

datum: .
čas: .
hřiště: .


STARŠÍ ŽÁCI
.

datum: .
čas: .
hřiště: .


STARŠÍ PŘÍPRAVKA
.

datum: .
čas: .
hřiště: .
Sponzoři
 
 
  Město Havířov
     
   
                       
Facebook
Rubriky
Počítadlo

TOPlist