Představujeme dalšího soupeře

Sokol NÝDEK

Druhým soupeřem v jarní části je tým z Nýdku. V uplynulých letech se pravidelně objevoval na špici tabulky, v současné sezoně se ovšem potácí ve spodních patrech, což je zřejmě zapříčiněno velkým odlivem hráčů před startem podzimní části.

Datyňským se  v Nýdku hrubě nedaří, což se poprvé povedlo zlomit vloni na jaře, když jsme zvítězili 3:2 gólem v samém závěru. Celková bilance z uplynulých 5-ti let hovoří jasně ve prospěch domácích – 1 0 4  z našeho pohledu, při skóre 4:13. V probíhající sezoně však už není nýdecké hřiště tou nedobytnou pevností z minulých let. V tomto ročníku si Nýdek připsal pouze jedno vítězství ( u zeleného stolu) 3:0 s Doubravou  díky kontumaci výsledku, jelikož za doubravský tým nastoupil hráč bez registrace (na hřišti 0:0). Následně přišla série 4 proher –  ČSAD 2:3, Hrádek 1:2, Dobrá 1:5 a Staříč 1:3. V posledním domácím zápase remizoval Nýdek s Mosty 1:1, takže vlastně doma ještě nezvítězil a všichni datyňští příznivci pevně věří, že se to nestane i v neděli.

Nicméně naše hochy jistě nečeká nic lehkého, protože na malém hřišti v Nýdku s celkem početným obecenstvem to nebude jednoduchý zápas. Navíc domácí ještě na jaře nehráli ostrý zápas, takže určitě budou nažhaveni. V zimní pauze mohlo dojít v kádru domácích ke změnám, které by mohly vylepšit prozatím jejich nelichotivou bilanci.

Podzimní souboj v Datyních vyhráli naši borci v poměru 4:0 (1:0) po gólech Sukače, Waly, Tomašáka a Ftáčka.  Utkání začíná v neděli 21.4.2013 v 16 hod. Srdečně zveme všechny příznivce, jede se busem ve 14 hod. z havířovského UANu, takže míst bude dost !!!

Comments are closed.

Poslední zápasy
MUŽI
Hlubina - Jestřábi: 4:2

DOROST
Dětmarovice - Jestřábi: 13:1

STARŠÍ ŽÁCI
Jestřábi - B. Albrechtice: 4:0

STARŠÍ PŘÍPRAVKA
Jestřábi - Inter. Petrovice: 6:8

Příští zápasy
MUŽI
Jestřábi - Lokomotiva Petrovice


datum: 9.11.2019
čas: 14:00
hřiště: JZD Aréna


DOROST
.

datum: .
čas: .
hřiště: .


STARŠÍ ŽÁCI
.

datum: .
čas: .
hřiště: .


STARŠÍ PŘÍPRAVKA
.

datum: .
čas: .
hřiště: .
Sponzoři
 
 
  Město Havířov
     
   
                       
Facebook
Rubriky
Počítadlo

TOPlist