Sokol Dobrá -Dolní Datyně 2:2 (2:1)

1.Rajnoch, 18.Palarčík – 45.Kubiena, 60.Tomašák

ŽK – 0 – 2  (17.Kodenko, 25.Miczka)

rohy – 6:8

střely celkem – 6:7

na branku 4:4

mimo  2:3

sestavy – Dobrá –  Glogar – Šmahaj, Imričko, Knodl (70.Rečka), Babiš (90.Malchárek) – Pietroszek, Rajnoch – Filipčík (80.Kováč), Palarčík, Bednárek – Koloničný

Dolní Datyně – Rozbroj – Neumann,Dluhoš,Tomašák – Kodenko (29.Dolák) – Kubiena, Vandriak (84.Batiha), Miczka, Judita – Baláž, Sukač (56.Janovský)

 

Zatímco dobrý start byl ve většině zápasů doménou datyňských, tentokrát se to podařilo domácím, a to už v 1.minutě zásluhou Rajnocha – 1:0. Hosté se snažili kontrovat. V 6.minutě ideálně vysunul Vandriak Baláže, ale ten místo aby v samostatném nájezdu zakončil sám, předložil míč Juditovi do ofsajdové pozice. Domácí se lídra vůbec nezalekli a ve 14.minutě pronikli po své pravé straně. Nebezpečnou střelu vytáhl Rozbroj na roh. O čtyři minuty později Kodenko trochu zbytečně fauloval na rohu velkého vápna. Z nařízeného trestného kopu trefil domácí Šmahaj spojnici břevna a tyče. Do odraženého míče se na hranici šestnáctky opřel Palarčík, jehož  střelu ještě tečoval Tomašák mimo dosah Rozbroje – 2:0. Domácím se tedy podařilo to, co zatím ještě žádný celek v této sezóně nedokázal, tj. vedení o 2 góly nad datyňským týmem. Na druhé straně ve 21.min. se snažil Kubiena vysunout Juditu, ale míč byl příliš dlouhý a o chvilku později na ostrý Vandriakův centr nikdo ze tří dobíhajících datyňských nedosáhl. Doberští hráli velice obětavě a se srdíčkem. Ve 33.minutě odvracel nebezpečí na malém vápně Judita a za tři minuty po brejku těsně minul míč před Rozbrojem jeden z domácích útočníků. Jen pár sekund před pauzou se hostům podařilo snížit, když po centru Judity míč doklepl do branky Kubiena – 2:1.

Do druhé půle vstoupili hosté s odhodláním otočit výsledek. V 54.min. po rohu Neumann jen slabě zakončil a vzápětí byla Kubienova střela z pravé strany zblokována. Za minutku Vandriak v těžké pozici ze 2m přehlavičkoval. V 60.minutě byl Judita ve vyložené pozici na hranici 16m faulován. K trestnému kopu se postavil Tomašák a po 2 dalších odražených pokusech nakonec sám exekutor srovnal na 2:2. V 72.min. domácí slibně se rozvíjející útok zakončili velmi nepřesně. Pak přišla tříminutovka, ve které hosté doslova přišpendlili domácí před vlastní branku. Nejprve před dobíhajícím Vandriakem domácí obrana v poslední chvíli odvrátila na roh. Poté dlouhý Kubienův aut našel Juditu, jehož pokus domácí opět zblokovali. Nakonec ještě Tomašákův dobrý centr nezužitkoval Baláž. Tři minuty před koncem mohl Kubiena asi střílet sám, ale ještě hledal Juditu. Ten si však byl vědom svého ofsajdového postavení, a tak se do akce nezapojil. Na druhé straně v 89.min. stáli při datyňských všichni svatí, když po nenápadné akci z pravé strany nastřelili domácí tyčku.

Celkově vzato je dělba bodů spravedlivá, datyňští podali jeden ze svých horších výkonů v sezóně.

Comments are closed.

Poslední zápasy
MUŽI
Hlubina - Jestřábi: 4:2

DOROST
Dětmarovice - Jestřábi: 13:1

STARŠÍ ŽÁCI
Jestřábi - B. Albrechtice: 4:0

STARŠÍ PŘÍPRAVKA
Jestřábi - Inter. Petrovice: 6:8

Příští zápasy
MUŽI
Jestřábi - Lokomotiva Petrovice


datum: 9.11.2019
čas: 14:00
hřiště: JZD Aréna


DOROST
.

datum: .
čas: .
hřiště: .


STARŠÍ ŽÁCI
.

datum: .
čas: .
hřiště: .


STARŠÍ PŘÍPRAVKA
.

datum: .
čas: .
hřiště: .
Sponzoři
 
 
  Město Havířov
     
   
                       
Facebook
Rubriky
Počítadlo

TOPlist