Horní Suchá – Dolní Datyně 0:4 (0:3)

2.Kubiena, 18.Tomašák, 34.Miczka, 90.Vandriak

ŽK – 45.Sukač, 47.Baláž, 51.Dluhoš

střely celkem – 5:16

na branku – 1:8

vedle – 4:8

rohy – 1:8

sestava – Vasilko – Neumann,Dluhoš,Tomašák – Miczka – Kubiena, Janovský, Dolák, Judita (77.Batiha) – Baláž (80.Hanzlík), Sukač (66.Vandriak)

Tentokrát se vstup do utkání povedl datyňským. Hned ve 2.minutě se po pravé straně hezky protáhl Kubiena a otevřel skóre – 0:1. Domácí plány na úspěch zkomplikovala  zranění hned v úvodu a byli nuceni do 10.minuty provést 2 střídání.  V 18.minutě po střele z dálky (asi tak 26,358 m), kterou domácí gólman podcenil,  zvýšil na dvougólový rozdíl Tomašák – 0:2. Domácí celek se k prvnímu ohrožení datyňské branky dostal ve 27.minutě. Po zablokované střele míč doputoval ke zcela volnému domácímu hráči, ovšem ten ve vyložené pozici přestřelil. O čtyři minuty později na druhé straně domácí bek těsně zachraňoval na roh před Juditou, který si nabíhal na pěknou Balážovu narážečku. Z rozehraného rohu nastřelil Dolák horní tyč a pak poslal míč vedle, takže se mu nepovedl podobný kousek jako v zápase s Mosty. Ve 34.min. nadvakrát střílel Miczka a opakovaný pokus skončil v domácí síti (poprvé v datyňském dresu – to to ale trvalo… :-D) – 0:3. Za chvilku nedosáhl Sukač na malém vápně na Kubienovu nabídku zprava a minutku před pauzou po hezkém uvolnění v šestnáctce domácích nasměroval Baláž svůj pokus vedle.

Ve druhém poločase byli i nadále aktvinější hosté, i když o poznání méně než v půlce první. Další gól mohl přidat v 58.min.Baláž, ale brankář jeho střelu vyrazil. V 64.min. domácí poprvé v zápase a taky naposledy trefili prostor ohraničený třemi tyčemi, Honza Vasilko si však se střelou poradil. O pět minut později Judita ležérně zakončil útok datyňských do tyče. Pak v 74.minutě to zkoušel 2x Neumann, domácí gólman byl však na místě. Vzápětí se řítili 4 datyňští na osamoceného obránce domácích, jenž nakonec z nerovného souboje vyšel vítězně…..(neuvěřitelné !!!). Závěr už probíhal v poklidu, poslední slovo v utkání měl po Hanzlíkově přihrávce Vandriak a při střele k tyči neměl „bramkarz gospodarzy nic do powiedzenia“ – 0:4.

Datyňští tedy potvrdili roli favorita a potěšili své příznivce další výhrou. „Sušané“, ač byli oslabeni o několik hráčů, zůstali za očekáváním a byli v probíhající jarní části nejslabším soupeřem.

foto – http://vasil89.rajce.idnes.cz/2013-05-04_Horni_Sucha-D.Datyne_0-4

Comments are closed.

Poslední zápasy
MUŽI
Hlubina - Jestřábi: 4:2

DOROST
Dětmarovice - Jestřábi: 13:1

STARŠÍ ŽÁCI
Jestřábi - B. Albrechtice: 4:0

STARŠÍ PŘÍPRAVKA
Jestřábi - Inter. Petrovice: 6:8

Příští zápasy
MUŽI
Jestřábi - Lokomotiva Petrovice


datum: 9.11.2019
čas: 14:00
hřiště: JZD Aréna


DOROST
.

datum: .
čas: .
hřiště: .


STARŠÍ ŽÁCI
.

datum: .
čas: .
hřiště: .


STARŠÍ PŘÍPRAVKA
.

datum: .
čas: .
hřiště: .
Sponzoři
 
 
  Město Havířov
     
   
                       
Facebook
Rubriky
Počítadlo

TOPlist