Baník OKD Doubrava

bude dalším naším soupeřem v probíhající jarní části, který zavítá na „Zemědělskou“. Hostující tým je horkým kandidátem na sestup, což by mohlo svádět k podcenění, ale všechny dosavadní souboje (až na zimní přípravný zápas) nebyly zdaleka tak jednoznačnou záležitostí. V loňské sezoně doubravští v Datyních zvítězili 4:3 a naši hoši jim na jaře porážku oplatili v poměru 4:1. Podzimní souboj skončil 3:1 ve prospěch datyňských, ovšem výhra se rodila v těžkých porodních bolestech…. Góly obstarali Vandriak, Sukač a Kubiena, za Doubravu se prosadil Kuzník. Posledně jmenovaný je  nejlepším střelcem mužstva a na záda mu „dýchají“ čtyřgóloví Hrčkulák se Sikorou. Na soupeřových hřištích Doubrava získala z 10-ti utkání pouhé 3 body za remízy ve Staříči, Hrádku a Dobré. V ostatních utkáních odešli poraženi a celkové skóre zní 6:24.

V jarní části hráči Doubravy nezískali v 6-ti zápasech ani  bod (což by mohlo i po sobotě vydržet), a také díky tomu se pohybují v pásmu sestupu. Naposledy sehráli dohrávku v Hnojníku, který je  posledním celkem tabulky, a odešli poraženi v poměru 0:3. Utkání dohrávali v deseti lidech. Vyloučen Kopel, kterého na datyňském trávníku vzhledem k třízápasovému trestu za urážku rozhodčího neuvidíme.

Domácí celek po zaváhání v Dobré opět zabral a z Horní Suché přivezl vysoké vítězství. Všichni pevně věříme, že hoši budou pokračovat v dobrém výkonu a udělají další krok k postupu do vyšší soutěže, jenž se po „nečekaném“ zaváhání ČSAD opět přiblížil o kousek blíž.

Utkání začíná 11.5.2013 v 16:30 hod. Dohled nad děním na hřišti bude mít trio – Hrubý, Ham a Svoboda.

Srdečně zveme všechny příznivce : “ Přijďte podpořit naše hochy v boji o další body!!!“

Sportu zdar a fotbalu zvlášť.

„Po zielonej trawie, pilka  goni, albo my vygramy, albo oni. Albo bedzie dobrze albo bedzie žle, pilka jest okrongla, bramki sum dvie“.

(zároveň omluva čtenářům polské národnosti za polský pravopis.. – jinak – https://www.youtube.com/watch?v=p9XFbocOTmY)

Comments are closed.

Poslední zápasy
MUŽI
Hlubina - Jestřábi: 4:2

DOROST
Dětmarovice - Jestřábi: 13:1

STARŠÍ ŽÁCI
Jestřábi - B. Albrechtice: 4:0

STARŠÍ PŘÍPRAVKA
Jestřábi - Inter. Petrovice: 6:8

Příští zápasy
MUŽI
Jestřábi - Lokomotiva Petrovice


datum: 9.11.2019
čas: 14:00
hřiště: JZD Aréna


DOROST
.

datum: .
čas: .
hřiště: .


STARŠÍ ŽÁCI
.

datum: .
čas: .
hřiště: .


STARŠÍ PŘÍPRAVKA
.

datum: .
čas: .
hřiště: .
Sponzoři
 
 
  Město Havířov
     
   
                       
Facebook
Rubriky
Počítadlo

TOPlist