Dolní Datyně – Baník OKD Doubrava 4:0 (1:0)

7. Batiha, 48.Kubiena, 62.Vandriak, 88.Janovský

 

sestava – Rozbroj – Kotula,Dluhoš,Neumann – Kodenko – Kubiena, Miczka, Dolák,Ondruš – Vandriak, Batiha

střídali – Janovský, Ftáček, Hanzlík

 

I přesto, že náš region zasáhly silné deště, bylo datyňské hřiště v celkem dobrém stavu a utkání se mohlo odehrát. Bohužel vlivem počasí přišlo velice málo diváků…

Domácí celek nastoupil v pozměněném složení vlivem drobných indispozicí. Proto dal trenér Nešpor příležitost několika mladým hráčům, kteří se v dosavadním průběhu nedostali tolik do hry. Pár minut po začátku zápasu se prosadil jeden z mladíků v sestavě. V 7.minutě krásný Neumannův pas hlavou prodloužil za záda hostujícího brankáře Batiha – 1:0. Ve zbývajícím čase 1.poločasu měli domácí častěji míč na svých kopačkách, ale vážnější příležitost si nevypracovali. Hosté, kterým nelze upřít snahu, se k zakončení dostávali sporadicky a domácí brankář nemusel řešit vážnější problémy.

Druhá půle začala navýšením vedení na 2:0. To ve 48.min. opět Neumann podobně jako u prvního gólu poslal dlouhý míč za obranu, čehož využil Kubiena. Za další čtvrthodinku přidal třetí gól Vandriak a o osudu utkání bylo rozhodnuto. Doubravští už ve 2.půli „odešli“ fyzicky a domácí předvedli několik hezkých kombinací. Po dvou z nich se zaskvěl hostující brankář, když zlikvidoval tutovku Ftáčka a hezkou střelu Janovského. Posledně jmenovaný nakonec po pěkné individuální akci ve velkém vápně hostí upravil na konečný stav v 88.minutě.

Comments are closed.

Poslední zápasy
MUŽI
SK Brušperk - Jestřábi: 2:3

DOROST
.

STARŠÍ ŽÁCI
.

STARŠÍ PŘÍPRAVKA
.

Příští zápasy
MUŽI
SK Moravan Oldřišov - Jestřábi


datum: 25.8.2019
čas: 17:00
hřiště: Oldřišov


DOROST
Jestřábi - SK Dětmarovice

datum: 24.8.2019
čas: 14:45
hřiště: JZD Aréna


STARŠÍ ŽÁCI
Jestřábi - Baník OKD Doubrava

datum: 1.9.2019
čas: 9:30
hřiště: JZD Aréna


STARŠÍ PŘÍPRAVKA
GASCONTROL Havířov - Jestřábi

datum: 5.9.2019
čas: 17:00
hřiště: GASCONTROL Havířov
Sponzoři
 
 
  Město Havířov
     
   
                           
Facebook
Rubriky
Počítadlo

TOPlist