Sokol Hnojník – Dolní Datyně 0:2 (0:0)

60.Baláž, 67.Ftáček

ŽK – 35.Vandriak, 39.Miczka, 63.Sukač

sestava – Vasilko – Neumann,Dluhoš,Tomašák – Kodenko – Kubiena,Miczka,Janovský (72.Horňák),Vandriak – Baláž (67.Ftáček), Sukač (76.Kolder)

střely celkově – 4:11

na bránu – 1:6

rohy – 5:10

 

Za ideálního počasí vyběhli datyňští na krásný trávník v Hnojníku proti domácím „rossoneri“. A domácí se jako první chopili aktivity a už ve 2.min. zahrozili, když se jejich hráč snažil přelobovat Vasilka v bráně. Toto se mu povedlo, ale zároveň překopl i branku. O tři minuty později na druhé straně nemířil zcela přesně Janovský a jeho střela šla kousek vedle. Po čtvrthodince hezky pronikl po křídle Kubiena, ovšem k jeho centru se nikdo z datyňských nedostal. V 31.min. vysunul pasem Dluhoš Vandriaka, ale opětovně centr nenašel adresáta. Za tři minuty se po minele domácího beka dostal k míči Vandriak. Zvolil kličku brankáři, domácí obrana však dokázala míč putující do opuštěné branky srazit na roh. Z něj se v šanci ocitl Neumann, ale hlavičkový pokus šel asi 1m nad horní tyč.

V úvodu druhé půle  Kodenko před vlastní bránou zabránil téměř jistému gólu. Po chvilce se dostal k zakončení Neumann (opět hlavou) a domácí znovu na brankové čáře zabránili změně dosud bezbrankového stavu. První gól v síti domácích přišel v 60.minutě. Po obrovské chybě brankáře Hnojníku se k míči dostal Baláž a do opuštěné branky skóroval na 0:1. O šest minut později na opačné straně pronikli domácí středem pole, ale Vasilko jim zkazil radost perfektním zákrokem. V 67.min. vystřídal jediného střelce Baláže Ftáček a hned svým prvním dotekem s míčem dokázal zvýšit na 0:2. V 77.min. krásný Vandriakův centr netrefil dobře střídající Kolder. Vzápětí Neumannův trestňák domácí brankář skvěle vyrazil na roh. Chvilku před závěrečným hvizdem sudího ještě zahrozili domácí, dvougólové vedení Datyň se jim však už nepodařilo změnit.

Comments are closed.

Poslední zápasy
MUŽI
Hlubina - Jestřábi: 4:2

DOROST
Dětmarovice - Jestřábi: 13:1

STARŠÍ ŽÁCI
Jestřábi - B. Albrechtice: 4:0

STARŠÍ PŘÍPRAVKA
Jestřábi - Inter. Petrovice: 6:8

Příští zápasy
MUŽI
Jestřábi - Lokomotiva Petrovice


datum: 9.11.2019
čas: 14:00
hřiště: JZD Aréna


DOROST
.

datum: .
čas: .
hřiště: .


STARŠÍ ŽÁCI
.

datum: .
čas: .
hřiště: .


STARŠÍ PŘÍPRAVKA
.

datum: .
čas: .
hřiště: .
Sponzoři
 
 
  Město Havířov
     
   
                       
Facebook
Rubriky
Počítadlo

TOPlist