Rozhodující zápas

čeká naše borce tuto sobotu 25.5.2013 , ve kterém hostí tým ČSAD Havířov.  Tento celek se celý podzim držel ve velmi těsném závěsu za datyňským týmem, který byl na čele jen zásluhou lepšího skóre. Vzájemný souboj v posledním kole byl pak pravým vyvrcholením podzimní části. Z tohoto utkání odešli vítězně naši hráči,  když otočili výsledek ve druhém poločase po přesných trefách Ftáčka a Doláka. Během jarních bojů datyňští zvýšili náskok až na současných 8 bodů a v případě sobotního vítězství by už pak museli všechna zbývající utkání prohrát (což zřejmě není moc pravděpodobné). V opačném případě by se sitauce na čele tabulky lehce zdramatizovala.

Největší úspěchy týmu ČSAD se datují do 90.let, kdy hrál tento celek krajský přebor (asi jediným pamětníkem z aktérů na hřišti bude Zdeněk Dluhoš v datyňských barvách). Po sestupu v roce 1996 pak do roku 2003 působil v I.A třídě. Následoval další pád a po jednoleté epizodě v I.B tř. byl na krátkou dobu celek mužů zrušen. Pak tento tým startoval v OP, odkud v loňském roce po „spanilé jízdě“ postoupil. Kádr je sestaven převážně z „vlastní líhně“, trenérem mužstva je p.Halin Zdeněk.

Každopádně lze očekávat vyhrocený souboj, neboť havířovští se budou chtít revanšovat za podzimní prohru na domácím hřišti. Atraktivitě zápasu může přidat i ten fakt, že proti sobě nastoupí dvě nejproduktivnější mužstva soutěže, a proto by si do D.Datyň mohlo najít cestu mnoho příznivců (zatím nebyla v předprodeji prodána ani jedna vstupenka) . Reálně však lze předpokládat, že bude plně obsazeno alespoň několik laviček v JZD Aréně a o přestávce určitě bude zcela zaplněn bufet…

ČSAD Havířov dosud získalo na hřištích soupeře v 11 zápasech 23 bodů za sedm výher a dvě remízy. V jarní části přivezli bod z Mostů (1:1), pak následovala porážka v Sedlištích (1:2), kolaps ve Fryčovicích (1:7) a nakonec přivezli body z Dobratic (4:2). Celková jarní bilance je 4-2-2 při skóre 19:18. Z toho vyplývá, že si datyňští budou muset dát pozor na útočné výpady hostí a zejména na nejlepší střelce mužstva, kterými jsou Klus (10x – na jaře 3x) a Čermák (9x – na jaře 6x). Trochu zranitelnější budou zřejmě v obraně, i když celkový dojem kazí sedmigólový výprask z Fryčovic.

Dohled nad děním na hřišti budou mít pánové Černoevič, Bartek a Sopoliga.  Zápas začíná v 17:00 hod. , srdečně jsou zváni všichni příznivci. Přijďte se naladit před večerním očekávaným finále Ligy mistrů !!!

Comments are closed.

Poslední zápasy
MUŽI
Hlubina - Jestřábi: 4:2

DOROST
Dětmarovice - Jestřábi: 13:1

STARŠÍ ŽÁCI
Jestřábi - B. Albrechtice: 4:0

STARŠÍ PŘÍPRAVKA
Jestřábi - Inter. Petrovice: 6:8

Příští zápasy
MUŽI
Jestřábi - Lokomotiva Petrovice


datum: 9.11.2019
čas: 14:00
hřiště: JZD Aréna


DOROST
.

datum: .
čas: .
hřiště: .


STARŠÍ ŽÁCI
.

datum: .
čas: .
hřiště: .


STARŠÍ PŘÍPRAVKA
.

datum: .
čas: .
hřiště: .
Sponzoři
 
 
  Město Havířov
     
   
                       
Facebook
Rubriky
Počítadlo

TOPlist