Definitivně stvrdit postup

pojede datyňská squadrra v sobotu 1.6.2013 do Dobratic. K zrušení všech možných teorií ohledně postupu potřebují získat alespoň jeden bod. Bylo by ideální udržet dlouhou neporazitelnost, která již trvá téměř jeden rok, celkově 23 mistrovských utkání (poslední prohra loni 3 kola před koncem soutěže s Vendryní – 0:5). Navíc drží oba gólmani společně s obranou neprůstřelnost již 432 minut, což by mohlo ještě nějakou dobu vydržet. Domácí celek je však velice produktivní. V probíhajícím ročníku se jim podařilo vstřelit již 51 gólů, což je v současné době druhý nejvyšší počet v tabulce. Dobratickým se podařilo skórovat v každém utkání, výjimkou je pouze podzimní souboj na našem hřišti v Datyních, kde však zahodili ještě za nerozhodnutého stavu několik vyložených příležitostí. Z tohoto se dá vyvozovat, že naší obranu i brankáře nečeká lehký úkol. Na druhou stranu ale datyňští v posledních sedmi zápasech inkasovali pouze 2x a pevně věříme, že se počet nějak výrazně nerozšíří . Síla „jestřábů“ je také v útočném pojetí a zadní řady domácího celku mohou být zranitelné, neboť inkasovaly 49 gólů, a to je řadí na třetí nejhorší místo v soutěži.

Z dosavadních 3 vzájemných utkání v loňském a letošním ročníku odešli vždy vítězně ze hřiště datyňští. V minulé sezoně zvítězili doma 2:0 a v Dobraticích 5:2. V tomto ročníku skončilo utkání na podzim jednoznačným výsledkem 5:0, když skóre otevřel Ftáček a pak se hattrickem blýskl Wala (jako sorry, ale tohle jsem tady musel napsat :-D) a poslední slovo měl Vandriak.  Ovšem výsledek mohl být zcela jiný, jak už bylo uvedeno výše.

V jarní části sezóny má dobratický tým bilanci 4-2-3 při skóre 21:17 (celkově 8-6-8 51:49) a je průběžně  na 6.místě v tabulce. Na domácím hřišti sehrál na jaře 4 utkání. Nejprve porazil Doubravu 4:0, pak následovaly dvě porážky se Sedlištěm 1:4 a ČSAD 2:4. V posledním domácím zápase si dobratičtí poradili s Mosty 5:2. Střeleckými oporami mužstva jsou Marián Causidis (14x) a Michal Dobiáš (12x), kteří také jako jediní nastoupili ve všech zápasech.

Info z posledního sehraného utkání (zdroj – deník FM)

Hrádek – Dobratice 1:3 (0:1). Hráči Hrádku si další porážkou zadělali na problémy. Potíže už měli před samotným utkáním. „Rozpadla se nám sestava. Někteří hráči museli do zaměstnání, hned několik jich máme zraněných. Museli jsme si vypomoct dorostenci,“ vysvětlil hrající trenér Hrádku Mariusz Szlauer. Jeho celek nabral třígólovou ztrátu, když se za hosty postupně prosadili M. Causidis, Béla a Světlík. Hrádek v závěru zápasu alespoň zmírnil porážku čestným úspěchem J. Pava, jenž dorazil brankářem vyraženou střelu Pszczolky.

Hrádek: Sekerák – Duda – J. Rusz (73. Dorda), V. Pszczolka, T. Sikora – R. Jochymek, M. Pav, J. Jochymek, Szlauer (70. O. Sikora) – Janeczek (60. Mitrenga), J. Pav. Trenér: Mariusz Szlauer.

Dobratice: Pielesz – Béla, L. Klesniak, Kolář, Liberda – F. Zeman, Marián Causidis, Světlík, Skotnica (70. I. Klesniak) – Lýsek, Dobiáš (81. Boris Causidis). Trenér: Marián Korabík.


Datyňští by měli do Dobratic odcestovat v plné síle a věřme, že se jim podaří podat dobrý výkon, získat další bodíky a tím pádem si 100% zajistit postup do vyšší soutěže. Všichni příznivci jsou srdečně zváni.

Comments are closed.

Poslední zápasy
MUŽI
Hlubina - Jestřábi: 4:2

DOROST
Dětmarovice - Jestřábi: 13:1

STARŠÍ ŽÁCI
Jestřábi - B. Albrechtice: 4:0

STARŠÍ PŘÍPRAVKA
Jestřábi - Inter. Petrovice: 6:8

Příští zápasy
MUŽI
Jestřábi - Lokomotiva Petrovice


datum: 9.11.2019
čas: 14:00
hřiště: JZD Aréna


DOROST
.

datum: .
čas: .
hřiště: .


STARŠÍ ŽÁCI
.

datum: .
čas: .
hřiště: .


STARŠÍ PŘÍPRAVKA
.

datum: .
čas: .
hřiště: .
Sponzoři
 
 
  Město Havířov
     
   
                       
Facebook
Rubriky
Počítadlo

TOPlist