Postřehy z Deníku

V Raškovicích se Datyním nevedlo

Havířov – Bídně rozjetá sezona a nula bodů. Takový je sumář dolnodatyňských fotbalistů po třech odehraných kolech I.A třídy.
Havířované prohráli naposledy v Raškovicích, což ostatně není žádným překvapením. Alespoň pro toho, kdo se trochu orientuje v zákonitostech této soutěže. Trenér Datyní Radek Nešpor se dokonce po utkání odmítl vyjádřit k průběhu zápasu s omluvou, že by musel být hodně hanlivý.
První půle se v Raškovicích nemusela vůbec hrát. Oba týmy byly bez šancí a děj se odehrával ve středu pole. Branky začaly padat až po změně stran. Jenže do havířovské sítě. „U prvního gólu potrestali domácí naši hrubku v obraně. My pak už hráli na riziko a v závěru dostali druhý gól. Ten už ale nic neřešil,“ shrnul porážku Nešporův asistent Petr Mládek.
Podle něj si budou muset Havířovští sednout a mizerný start do sezony probrat. „Když nezachytíme začátek, může se to s námi vézt celý podzim, a to nechceme. Navíc v dalším kole jedeme do Veřovic. Vyměnili jsme si s nimi pořadatelství, neboť v našem areálu pokračuje rekonstrukce zázemí. Do dvou týdnů by to už ale mělo být v pořádku,“ informoval Mládek.

Pražmo Raškovice – TJ Dolní Datyně 2:0 (0:0)

Branky: 78. a 89. Škapa. Rozhodčí: Levinger. ŽK: 1:3. Diváci: 100.

D. Datyně: Vasilko – Neuman, Robin Bilas, Neugebauer (84. Kulhánek) – Kubiena, Tomašák, Miczka, Kodenko, Kucsera – Baláž (65. Dolák), René Bilas (73. Antl). Trenér: Radek Nešpor.

Další zápas hrají D. Datyně v sobotu ve Veřovicích.

autor: Martin Ruštin

Comments are closed.

Poslední zápasy
MUŽI
Hlubina - Jestřábi: 4:2

DOROST
Dětmarovice - Jestřábi: 13:1

STARŠÍ ŽÁCI
Jestřábi - B. Albrechtice: 4:0

STARŠÍ PŘÍPRAVKA
Jestřábi - Inter. Petrovice: 6:8

Příští zápasy
MUŽI
Jestřábi - Lokomotiva Petrovice


datum: 9.11.2019
čas: 14:00
hřiště: JZD Aréna


DOROST
.

datum: .
čas: .
hřiště: .


STARŠÍ ŽÁCI
.

datum: .
čas: .
hřiště: .


STARŠÍ PŘÍPRAVKA
.

datum: .
čas: .
hřiště: .
Sponzoři
 
 
  Město Havířov
     
   
                       
Facebook
Rubriky
Počítadlo

TOPlist