Hodnocení zápasu dle SK BESKYD Frenštát p. Radhoštěm

Samotné výsledky Dolní Datyně v domácím prostředí jasně napovídaly tomu, že náš případný bodový import bude přinejmenším z kategorie těch těžších. Plný počet bodů si z Datyně odvezl v loňském roce pouze Vratimov. Hned od úvodního hvizdu bylo patrné, že utkání bude víc než o fotbalové kombinaci spíše o bojovnosti a vůli. Domácí se do zápasu vrhli bez jakéhokoli respektu a jednoduchou kombinací se snažili pronikat do naší obrany, která si ale dokázala poradit s většinou jejich útoků. Tam, kde přece jenom naše defenzíva nestačila, byl vždy na správném místě pozorný Pešák, který v tomto utkání podal velmi kvalitní a koncentrovaný výkon. My jsme se soustředili hlavně na pokrytí dvou nejlepších střelců soupeře, sedmi golového Bilase a šesti golového Kubienu. Do útoku jsme se snažili dostávat spíše jednoduchou a rychlou rozehrávkou. Už ve 24 min. jsme byli odměněni první brankou, kdy se po našem zahrání rohového kopu nejlépe zorientoval ve vzniklé skrumáži Škrla a vsítil tak svoji první branku v dresu SK Beskyd. Do poločasu mohl zvýšit naše vedení ještě Klimpar, ale v přímém souboji s domácím brankářem Vasilkem neuspěl. Podobnou příležitost měli i domácí, ale naštěstí pro nás se stejným koncem. Do kabin se tak odcházelo s poločasovým výsledkem 0:1.
Druhý poločas se nesl v podobném a docela bojovném duchu. Hrál se poměrně tvrdý, ale né zákeřný fotbal s menšími pološancemi na obou stranách. K nám se ale přiklonila ,,paní štěstěna“, když si v 64 min. po našem zahrání rohového kopu střídajícím Čuportem srazili domácí míč do vlastní branky a my jsme se v tomto utkání mohli radovat podruhé. Od této chvíle jsme se už soustředili spíše na udržení dvoubrankového vedení. Trhlinou v našem plánu ale byla proměněná penalta domácím Balážem v 72 min. Ve zbylých 18 min. nám bylo místy docela horko, ale jednogólový náskok jsme nakonec uhájili.
I bez zraněného Bartoše s Kovářem mužstvo podalo velmi kompaktní a kolektivní výkon podtržený bojovností a větší vůlí po vítězství, což dle mého názoru rozhodlo o vítězi.

Comments are closed.

Poslední zápasy
MUŽI
SK Brušperk - Jestřábi: 2:3

DOROST
.

STARŠÍ ŽÁCI
.

STARŠÍ PŘÍPRAVKA
.

Příští zápasy
MUŽI
SK Moravan Oldřišov - Jestřábi


datum: 25.8.2019
čas: 17:00
hřiště: Oldřišov


DOROST
Jestřábi - SK Dětmarovice

datum: 24.8.2019
čas: 14:45
hřiště: JZD Aréna


STARŠÍ ŽÁCI
Jestřábi - Baník OKD Doubrava

datum: 1.9.2019
čas: 9:30
hřiště: JZD Aréna


STARŠÍ PŘÍPRAVKA
GASCONTROL Havířov - Jestřábi

datum: 5.9.2019
čas: 17:00
hřiště: GASCONTROL Havířov
Sponzoři
 
 
  Město Havířov
     
   
                           
Facebook
Rubriky
Počítadlo

TOPlist