Derby jednoznačně pro Dolní Datyni

Sokol Dolní Lutyně 0:6 TJ Dolní Datyně (0:2)

Branky: Kubiena 4, Hruška, vlastní

Sestava: Vasilko – Rohel, Tomašák, Neuman – Kodenko, Miczka, Vlček, Švrčina, Hruška – Kubiena, Bilas Robin (Baláž, Kulhánek

Naši hráči dovezli důležité 3 body z Dolní Lutyně, která do tohoto zápasu neztratila na jaře ani bod. Od úvodu jsme kontrolovali míč a nepouštěli domácí do vyložených příležitostí. Naopak jsme udeřili, když si Hruška povodil obranu i gólmana a nekompromisně zavěsil. Poté postupoval podél postranní čáry Bilas, odcentroval, do souboje šel domácí hráč, gólman a Kubiena, výsledkem byl vlastní gól v síti domácích. Po poločase náš tým vedl zaslouženě 2:0. Do druhé půle vstoupili naši hráči zodpovědně a po chvíli už vedli 3:0, když běžel Kubiena sám na bránu, obešel domácího brankáře a navýšil skóre. Za pár minut Kubienu vyslal opět do sóla, tentokrát domácí stoper, a obrozený Datyňský střelec opět nezaváhal, když zakončil přesně k tyči (4:0). Domácí hráči byli pasivní a naše obrana je nepouštěla ke střelbě na Vasilka. Stále jsme se tlačili do útoku a po jednom z brejků vsítil gól Bilas, ale v době přihrávky stal v offsidu, branka nebyla uznána. Další dvě branky přidal opět Kubiena, který těžil z dobrých přihrávek Vlčka a Hrušky. Těsně před koncem utkání mohl přidat Kubiena jeho pátý gól, ale trefil tyčku. Našim hráčům sedělo velké a široké hřiště a domácí v podstatě k ničemu nepustili, podali dobrý výkon a věřme, že ho potvrdí opět v domácím zápase proti Dobraticím.

Comments are closed.

Poslední zápasy
MUŽI
SK Brušperk - Jestřábi: 2:3

DOROST
.

STARŠÍ ŽÁCI
.

STARŠÍ PŘÍPRAVKA
.

Příští zápasy
MUŽI
SK Moravan Oldřišov - Jestřábi


datum: 25.8.2019
čas: 17:00
hřiště: Oldřišov


DOROST
Jestřábi - SK Dětmarovice

datum: 24.8.2019
čas: 14:45
hřiště: JZD Aréna


STARŠÍ ŽÁCI
Jestřábi - Baník OKD Doubrava

datum: 1.9.2019
čas: 9:30
hřiště: JZD Aréna


STARŠÍ PŘÍPRAVKA
GASCONTROL Havířov - Jestřábi

datum: 5.9.2019
čas: 17:00
hřiště: GASCONTROL Havířov
Sponzoři
 
 
  Město Havířov
     
   
                           
Facebook
Rubriky
Počítadlo

TOPlist