Sobotní remízové utkání

TJ Dolní Datyně 1:1 TJ Dobratice (0:1)

Branka: Baláž (PK)

Sestava: Rozbroj – Rohel, Tomašák, Neuman – Kodenko (Malý), Vlček, Miczka, Švrčina (Baláž), Bilas René (Kulhánek) – Bilas Robin, Kubiena

Do JZD arény přijel včera oslabený tým Dobratic, který se musel obejít bez několika klíčových opor. Hostující kouč tomu přizpůsobil taktiku, kdy se hosté snažili o blokovou obranu s nakopávanými míči na obávaného střelce Hlaváče. Nutno uznat první poločas jim taktika vyšla dokonale. Naši fotbalisté se nezmohli skoro na nic a za 45 minut jsme si nevytvořili jedinou dobrou příležitost, navíc ve 35 minutě udeřili hosté, když si slabší chvilku vybrala domácí obrana s vyběhnuvším brankářem Rozbrojem. Míč, který letěl z poloviny hřiště, propadl až do naší sítě (0:1). O poločase bylo v kabině rušno, slova se ujal především Tomašák, který domácí burcoval k vyššímu nasazení a důrazu.
Druhý poločas byl nebe a dudy, domácí nepustili hosty za polovinu hřiště a „masírovali“ je na jejich polovině, šance však nepřibývaly. K vyšším obrátkám zavelel Tomašák, který se přesunul do středu zálohy. Po několika minutách vyslal do úniku Kubienu, ten upaloval sám na gólmana, kterému nezbylo nic jiného než našeho hráče faulovat. Z faulu na Kubienu již potřetí na jaře mohl těžit Baláž, penaltu tentokrát bezpečně proměnil (1:1). Hosté stále bránili a nemohli se vymanit z tlaku domácích, do šancí se ještě dostali Bilas s Kubienou, ale branka se nám již vstřelit nepodařila.
Hosté se prezentovali bojovným výkonem a bod si zasloužili, naše hráče můžeme pochválit alespoň za druhý poločas a musíme věřit, že se jim na domácí půdě začne opět více dařit.

Comments are closed.

Poslední zápasy
MUŽI
Hlubina - Jestřábi: 4:2

DOROST
Dětmarovice - Jestřábi: 13:1

STARŠÍ ŽÁCI
Jestřábi - B. Albrechtice: 4:0

STARŠÍ PŘÍPRAVKA
Jestřábi - Inter. Petrovice: 6:8

Příští zápasy
MUŽI
Jestřábi - Lokomotiva Petrovice


datum: 9.11.2019
čas: 14:00
hřiště: JZD Aréna


DOROST
.

datum: .
čas: .
hřiště: .


STARŠÍ ŽÁCI
.

datum: .
čas: .
hřiště: .


STARŠÍ PŘÍPRAVKA
.

datum: .
čas: .
hřiště: .
Sponzoři
 
 
  Město Havířov
     
   
                       
Facebook
Rubriky
Počítadlo

TOPlist