Před zápasem jara, zisk 1 bodu z Bystřice

TJ Bystřice 1:1 TJ Dolní Datyně (1:1)

Branka: Kubiena

Sestava: Vasilko – Rohel, Tomašák, Neuman – Kodenko, Vlček, Miczka, Robin Bilas, Hruška – Kubiena, René Bilas (Baláž, Kulhánek)

Včera zajížděli naši fotbalisté na půdu Bystřice, kde jsme minulou sezonu remizovali 1:1. Ze začátku utkání jsme hráli opatrněji a čekali jsme, co předvede soupeř, věděli jsme, že nás zde čeká těžké utkání, a hlavním cílem bylo bodovat. Postupem času jsme začali přebírat iniciativu, ale žádné větší příležitosti nepřicházely. Až do chvíle, kdy si na polovině hřiště převzal míč Kubiena, několikrát si ho posunul a zkusil překvapivě vystřelit z 30 metrů. K překvapení všech proletěla tato přízemní střela až do brány domácích (0:1). Z vedení jsme se však neradovali dlouho, domácí hrozili především ze středu hřiště a po jedné hraniční ofsajdové přihrávce mezi naše beky, vyrovnali na 1:1.
Druhý poločas se nesl v podobném duchu, stále jsme byli aktivnější a náš tlak se ještě zvýšil, když musel domácí hráč faulovat unikajícího Kubienu, načež vyfasoval 2.ŽK a šel pod sprchy. Z následné početní výhody jsme vytěžili jen územní převahu, ale do větších šancí jsme se nedostali. Z Bystřice si tak opět odvážíme 1.b za remízu 1:1.

Comments are closed.

Poslední zápasy
MUŽI
Hlubina - Jestřábi: 4:2

DOROST
Dětmarovice - Jestřábi: 13:1

STARŠÍ ŽÁCI
Jestřábi - B. Albrechtice: 4:0

STARŠÍ PŘÍPRAVKA
Jestřábi - Inter. Petrovice: 6:8

Příští zápasy
MUŽI
Jestřábi - Lokomotiva Petrovice


datum: 9.11.2019
čas: 14:00
hřiště: JZD Aréna


DOROST
.

datum: .
čas: .
hřiště: .


STARŠÍ ŽÁCI
.

datum: .
čas: .
hřiště: .


STARŠÍ PŘÍPRAVKA
.

datum: .
čas: .
hřiště: .
Sponzoři
 
 
  Město Havířov
     
   
                       
Facebook
Rubriky
Počítadlo

TOPlist