Před zápasem jara, zisk 1 bodu z Bystřice

TJ Bystřice 1:1 TJ Dolní Datyně (1:1)

Branka: Kubiena

Sestava: Vasilko – Rohel, Tomašák, Neuman – Kodenko, Vlček, Miczka, Robin Bilas, Hruška – Kubiena, René Bilas (Baláž, Kulhánek)

Včera zajížděli naši fotbalisté na půdu Bystřice, kde jsme minulou sezonu remizovali 1:1. Ze začátku utkání jsme hráli opatrněji a čekali jsme, co předvede soupeř, věděli jsme, že nás zde čeká těžké utkání, a hlavním cílem bylo bodovat. Postupem času jsme začali přebírat iniciativu, ale žádné větší příležitosti nepřicházely. Až do chvíle, kdy si na polovině hřiště převzal míč Kubiena, několikrát si ho posunul a zkusil překvapivě vystřelit z 30 metrů. K překvapení všech proletěla tato přízemní střela až do brány domácích (0:1). Z vedení jsme se však neradovali dlouho, domácí hrozili především ze středu hřiště a po jedné hraniční ofsajdové přihrávce mezi naše beky, vyrovnali na 1:1.
Druhý poločas se nesl v podobném duchu, stále jsme byli aktivnější a náš tlak se ještě zvýšil, když musel domácí hráč faulovat unikajícího Kubienu, načež vyfasoval 2.ŽK a šel pod sprchy. Z následné početní výhody jsme vytěžili jen územní převahu, ale do větších šancí jsme se nedostali. Z Bystřice si tak opět odvážíme 1.b za remízu 1:1.

Comments are closed.

Poslední zápasy
MUŽI
SK Brušperk - Jestřábi: 2:3

DOROST
.

STARŠÍ ŽÁCI
.

STARŠÍ PŘÍPRAVKA
.

Příští zápasy
MUŽI
SK Moravan Oldřišov - Jestřábi


datum: 25.8.2019
čas: 17:00
hřiště: Oldřišov


DOROST
Jestřábi - SK Dětmarovice

datum: 24.8.2019
čas: 14:45
hřiště: JZD Aréna


STARŠÍ ŽÁCI
Jestřábi - Baník OKD Doubrava

datum: 1.9.2019
čas: 9:30
hřiště: JZD Aréna


STARŠÍ PŘÍPRAVKA
GASCONTROL Havířov - Jestřábi

datum: 5.9.2019
čas: 17:00
hřiště: GASCONTROL Havířov
Sponzoři
 
 
  Město Havířov
     
   
                           
Facebook
Rubriky
Počítadlo

TOPlist