Premiérový bod nového hlavního kouče Mládka

TJ Dolní Datyně 1:1 SK Brušperk (1:0)

Branka: Kubiena

Sestava: Vasilko – Dolák, Tomašák, Neuman – Kubiena, Miczka, Bilas Robin, Švrčina (Rohel, Baláž), Hruška – René Bilas, Kodenko

Naši fotbalisté se předvedli před domácím publikem poprvé bez trenéra Nešpora, který sám odstoupil po porážce v Petřvaldu na Moravě. Tým převzal dočasný asistent Mládek. Domácí i hosté si chtěli spravit chuť po vysokých porážkách v minulém kole. Od začátku utkání se hrál otevřený fotbal, ale ze hry měli přeci jen více domácí, svůj talk také okořenili vstřelenou brankou. Gól padl po pěkné akci Hrušky, Kodenka a zakončujícího Kubieny (1:0). Obraz hry se začal měnit zhruba ve 25 minutě, kdy musel být pro zranění střídán středový hráč Švrčina a své šance si postupně začali připisovat také hosté, kteří hrozili především ze standartních situací. V prvním poločase pak nevyužili 4 vyložené příležitosti, při kterých se musel činit Vasilko, ale také domácím pomohla nemohoucnost hostů trefit odkrytou branku. Hráči Datyně pak už hrozili především z brejků, které již ale nedotáhli do konce. Šanci na změnu skóre v prvním poločase měl s chutí hrající Kodenko, ale dlouhý aut Kubieny se mu do brány nepodařilo tečovat. Druhý poločas se nesl v podobném duchu, hosté hrozili z nebezpečných rohů a domácí využívali okna v hostující obraně. Zaslouženého vyrovnání se hostující tým dočkal v 66 minutě, krásnou nechytatelnou pumelicí z rohu pokutového území do šibenice bezmocného Vasilka (1:1). Do konce utkání se hrál atraktivní fotbal s nasazením, Těsně před koncem utkání mohl Neuman po centru Kubieny vstřelit vítěznou branku domácích, ale hlavičkou těsně přestřelil.
Utkání skončilo spravedlivou remízou 1:1, ale výsledek mohl být klidně 5:5 a nikdo by se asi nedivil. Naši fotbalisté jsou tak na 3. místě tabulky, která je stále neuvěřitelně vyrovnaná.

Comments are closed.

Poslední zápasy
MUŽI
Hlubina - Jestřábi: 4:2

DOROST
Dětmarovice - Jestřábi: 13:1

STARŠÍ ŽÁCI
Jestřábi - B. Albrechtice: 4:0

STARŠÍ PŘÍPRAVKA
Jestřábi - Inter. Petrovice: 6:8

Příští zápasy
MUŽI
Jestřábi - Lokomotiva Petrovice


datum: 9.11.2019
čas: 14:00
hřiště: JZD Aréna


DOROST
.

datum: .
čas: .
hřiště: .


STARŠÍ ŽÁCI
.

datum: .
čas: .
hřiště: .


STARŠÍ PŘÍPRAVKA
.

datum: .
čas: .
hřiště: .
Sponzoři
 
 
  Město Havířov
     
   
                       
Facebook
Rubriky
Počítadlo

TOPlist