Premiérový bod nového hlavního kouče Mládka

TJ Dolní Datyně 1:1 SK Brušperk (1:0)

Branka: Kubiena

Sestava: Vasilko – Dolák, Tomašák, Neuman – Kubiena, Miczka, Bilas Robin, Švrčina (Rohel, Baláž), Hruška – René Bilas, Kodenko

Naši fotbalisté se předvedli před domácím publikem poprvé bez trenéra Nešpora, který sám odstoupil po porážce v Petřvaldu na Moravě. Tým převzal dočasný asistent Mládek. Domácí i hosté si chtěli spravit chuť po vysokých porážkách v minulém kole. Od začátku utkání se hrál otevřený fotbal, ale ze hry měli přeci jen více domácí, svůj talk také okořenili vstřelenou brankou. Gól padl po pěkné akci Hrušky, Kodenka a zakončujícího Kubieny (1:0). Obraz hry se začal měnit zhruba ve 25 minutě, kdy musel být pro zranění střídán středový hráč Švrčina a své šance si postupně začali připisovat také hosté, kteří hrozili především ze standartních situací. V prvním poločase pak nevyužili 4 vyložené příležitosti, při kterých se musel činit Vasilko, ale také domácím pomohla nemohoucnost hostů trefit odkrytou branku. Hráči Datyně pak už hrozili především z brejků, které již ale nedotáhli do konce. Šanci na změnu skóre v prvním poločase měl s chutí hrající Kodenko, ale dlouhý aut Kubieny se mu do brány nepodařilo tečovat. Druhý poločas se nesl v podobném duchu, hosté hrozili z nebezpečných rohů a domácí využívali okna v hostující obraně. Zaslouženého vyrovnání se hostující tým dočkal v 66 minutě, krásnou nechytatelnou pumelicí z rohu pokutového území do šibenice bezmocného Vasilka (1:1). Do konce utkání se hrál atraktivní fotbal s nasazením, Těsně před koncem utkání mohl Neuman po centru Kubieny vstřelit vítěznou branku domácích, ale hlavičkou těsně přestřelil.
Utkání skončilo spravedlivou remízou 1:1, ale výsledek mohl být klidně 5:5 a nikdo by se asi nedivil. Naši fotbalisté jsou tak na 3. místě tabulky, která je stále neuvěřitelně vyrovnaná.

Comments are closed.

Poslední zápasy
MUŽI
Jestřábi - FK Krnov: 1:1

DOROST
.

STARŠÍ ŽÁCI
.

STARŠÍ PŘÍPRAVKA
.

Příští zápasy
MUŽI
Brušperk - Jestřábi


datum: 17.8.2019
čas: 17:00
hřiště: Brušperk


DOROST
Jestřábi - SK Dětmarovice

datum: 24.8.2019
čas: 14:45
hřiště: JZD Aréna


STARŠÍ ŽÁCI
Jestřábi - Baník OKD Doubrava

datum: 1.9.2019
čas: 9:30
hřiště: JZD Aréna


STARŠÍ PŘÍPRAVKA
GASCONTROL Havířov - Jestřábi

datum: 5.9.2019
čas: 17:00
hřiště: GASCONTROL Havířov
Sponzoři
  B4B Inkasso , s.r.o.
 
  Město Havířov
     
   
                           
Facebook
Rubriky
Počítadlo

TOPlist