Doubrava – Dolní Datyně 1:3 (1:2)

Vandriak, Sukač, Kubiena

ŽK – Hanzlík

Další podzimní match absolvovali hráči D.Datyň v nedaleké Doubravě, která se potácí ve spodních patrech tabulky. Trenér Nešpor byl nucen udělat vzhledem ke zranění několik klíčových hráčů  změny v sestavě. Začátek utkání vyšel báječně, když hned v 1.minutě se po rohu Dluhoše hlavou trefil Vandriak – 0:1. Domácí nechtěli zůstat pozadu a jelikož to v zadních řadách dost skřípalo, měli po chvilce 2 dobré příležitosti k vyrovnání. Na druhé straně mohl zvýšit po úniku Kubieny mladíček Ondruš, ale ve skluzu přestřelil domácí branku. Po chvilce hosté zvýšili svůj náskok, když se nádherně do šibenice trefil Sukač 0:2. Domácí byli i nadále nebezpeční a nakonec se jim podařilo snížit na 1:2, což nakonec byl i díky jejich nemohoucnosti v zakončení, poločasový výsledek.

Po menší bouřce v kabině  o poločasové pauze a doběhu všech koní ve Velké pardubické (čekalo se na rozhodčí, až se dodívají) začal druhý poločas. Do něj už datyňští nastoupili o poznání pozorněji a v celém jeho průběhu až na jednu vyjímku v závěru prakticky nepustili domácí celek ke své brance. Na druhé straně se snažili zvýšit svůj náskok, ale dlouho se to nedařilo vzhledem k velmi těžkému terénu a množství  osobních soubojů. Konečný výsledek stanovil přibližně čtvrthodinku před závěrečným hvizdem Kubiena – 1:3.

sestava – Vasilko – Horňák (28. Náhlý), Dluhoš, Kotula (46.Dolák) – Kulhánek – Sukač,Miczka,Vandriak,Kubiena – Ondruš (66.Hanzlík), Wala