Dolní Datyně-Dobratice 5:0 (1:0)

Ftáček, Wala 3, Vandriak

ŽK – Miczka,Dolák,Tomašák

 

sestava – Vasilko – Neumann,Dluhoš,Tomašák – Kulhánek (46.Dolák),Ftáček,Miczka,Vandriak,Kubiena-Sukač (84.Ondruš), Wala (75.Batiha)

 

Domácí se v posledním podzimním zápase chtěli se svými příznivci rozloučit vítězstvím. Soupeřem byl celek Dobratic složený převážně z mladých hráčů, kteří se představili ve velice dobrém světle a konečný výsledek je pro ně až příliš krutý. V první šanci se ocitli hosté v 9.minutě a domácí golman Vasilko potvrdil, že je mužem na svém místě. Na opačné straně se o tři minuty později dostal ve skrumáži k míči Ftáček a otevřel skore – 1:0. Kromě tohoto gólu, ale domácí tým jinak v první půli nepředvedl vůbec nic a hráči museli ještě jednou děkovat svému brankáři, který chytil i druhý samostaný nájezd. Dobratičtí byli při zakončování daleko nebezpečnější a jen díky své nemohoucnosti byl poločasový výsledek pro ně nepříznivý.

Do druhé půle nastoupili domácí s odhodláním změnit styl hry, ale úvodní dvě šance opět patřily hostům. Nejprve z prázdné branky v 51.min. vyhlavičkoval míč Tomašák a chvilku později zazdili dobratičtí další tutovku. Domácímu týmu se podařilo zvýšit vedení v 60.min. Po dobré práci Sukače v poli a následné přihrávce Doláka na Walu posledně jmenovaný přehodil hostujícího brankáře – 2:0. Za devět minut si Wala naběhl na Tomašákův roh a zvýšil na 3:0 a o dalších pět minut později tento hráč přidal čtvrtý gól do sítě hostí znovu po Tomašákově příhře, tentokrát z trestného kopu. Na konečných 5:0 upravil v poslední minutě Vandriak a znovu přihrával Tomašák.