Doubrava – Dolní Datyně 1:4 (1:2)

K utkání v Doubravě hosté nastoupili s cílem prodloužit vítěznou vlnu a zároveň udržet 4.místo v tabulce.. Začátek však nebyl pro datyňské příliš šťastný, když pro zranění musel po několika minutách odstoupit Sukač, kterého nahradil Ftáček. Navíc se domácí ujali vedení. Doubravský hráč se dostal po rohu k odraženému míči a hlavou zamířil přesně k pravé tyči 1:0. Náš tým se však ihned chopil iniciativy a po 10-ti minutách srovnal s pomocí tyče Ftáček, kterého oslovil krásným pasem Kubiena. Za pár minut otočil skóre hlavou Wala po přesném centru Vandriaka. V dalším průběhu 1.půle mohli datyňští vstřelit ještě několik gólů a zajistit si tak  klidný zbytek zápasu, bohužel se však nepodařilo proměnit žádnou šanci. Domácí byli zcela neškodní ( a to i zásluhou dobře pracující defenzivy) a celkově vzato byli nejslabším soupeřem v jarní části sezony.

Ve druhém poločase datyňští znatelně polevili, přesto se jim podařilo ještě přidat další branky. Zhruba 20 minut před koncem se krásně terfil Kulhánek, kterého ideálně našel Tomašák a svůj druhý zásah v utkání přidal Ftáček po chybné rozehrávce domácího strážce branky.

sestava – Rozbroj – Horňák,Dluhoš,Neumann (84.Kotula) – Kulhánek- Kubiena,Dolák,Vandriak,Tomašák – Sukač (6.Ftáček), Wala (78.Hanzlík)