Fotbal, z kterého bolely oči – D.Datyně – Spartak Jablunkov 0:1 (0:0)

První dubnovou sobotu  na Zemědělskou zavítal celek Jablunkova, který po vítězství v úvodním jarním kole přeskočil náš tým v tabulce. Proto se dal očekávat vyrovnaný souboj.

Hezké počasí přilákalo více diváků než minulý týden, avšak tito po utkání odcházeli velice znechuceni (krom jablunkovských příznivců) po hře, kterou předvedla obě mužstva. K nevalné kvalitě fotbalu přispěl i  hrbolatý trávník, na kterém bylo velice obtížné kombinovat. Z prvního poločasu stojí za zmínku šance novice v základní sestavě Kuběny a Koďouska, které volaly po vedoucím gólu. Hosté krom několika standartek nepředvedli vůbec nic.

Druhý poločas pokračoval ve stejném duchu jako první. Hostům nakonec jedna standartka vyšla, když cca 20 minut před koncem po centru a hlavičce z téměř nulového úhlu se ujali vedení. Domácí hned vzápětí měli výhodu poněkud přísně nařízené penalty, ale Koďouskovi hostující gólman penaltu vyrazil. Pak už se na obou stranách neudálo vůbec nic…..

sestava – Richter – Sukač,Horňák – senior, Kulhánek, Horňák – junior,  Koďousek, Dluhoš, Vandriak, Judita, Kuběna, Dolák