Hrádek – Dolní Datyně 1:5 (0:3)

Sukač 2, Vandriak, Ftáček, Kubiena

 

ŽK- Kubiena, Tomašák

 

sestava – Vasilko – Neumann, Dluhoš (78.Kolder), Tomašák – Kulhánek – Ftáček, Miczka, Dolák, Kubiena (70.Batiha) – Sukač (63.Hanzlík), Vandriak

 

V předposledním utkání podzimní části  zajížděl náš tým do Hrádku.  Hru od počátku komplikoval velice silný vítr a hodně nerovný terén. Přesto se datyňští ve 12.minutě ujali vedení zásluhou Sukače, který dorazil Ftáčkův střelecký pokus – 0:1. Druhý gól přidal po půlhodině hry opět Sukač díky svému důrazu na malém vápně. Výsledek 1.půle stanovil ve 39.minutě Vandriak – 0:3. Domácí tým se prakticky nedostal k ohrožení branky hostí.

Druhý poločas začal dalším navýšením skore, a to zásluhou Ftáčka – 0:4 a zápas mohl prakticky skončit. Hosté se uspokojili svým vedením a hru kontrolovali. Domácí tým se snažil bojovat a vstřelit alespoň čestný úspěch. V 74.minutě přidal pátý gól do domácí sítě Kubiena. Hráčům Hrádku se podařilo korigovat po laxním přístupu ve středu hřiště 5 minut před koncem na 1:5, což nejvíc rozladilo brankáře Vasilka, který tak přišel o „vychytanou nulu“.