Kapitán Ondra Sukač u zpovědi

Po prvním jarním zápase odpovídal na otázky kapitán manšaftu – Ondra Sukač. A protože hraje s číslem 7, tak těch otázek bylo taky 7. Rozhovor je zde uveden poněkud opožděně vinou počítačového šotka.

Jaká byla zimní příprava? Byl jsi spokojen?

Příprava byla kvalitní, takže za mě určitě spokojenost. Jsem rád, že jsme mohli k tréninkům využít UT ve Stonavě a pro zpestření jsme i párkrát navštívili fitcentrum. Snad jediný mínus bych viděl v tom, že vzhledem ke 3 odloženým kolům byla příprava pomalu nekonečná. hold zima se letos nechtěla vzdát.

Objevilo se několik nových tváří, jak bys je zatím hodnotil?

Přišly dvě nové akvizice (Radim Baláž a Tomáš Kodenko) a jedna staronová (Denis Judita). Všichni se do manšaftu rychle zapracovali, a to jak na hřišti, tak i v do kolektivu. Po jejich příchodu se určitě zvedla konkurence v týmu.

Start do jara na domácím hřišti se povedl, i když se vlastně nehrálo doma. Jak jsi viděl zápas svýma očima?

I přesto, že utkání skončilo 6:2, nebyl to vůbec snadný zápas. Soupeř kousal a měl i pár slibných příležitostí, které kdyby proměnil, tak to mohlo dopadnout zcela jinak. Každopádně jsem moc rád, že se nám podařilo prolomit odpor Sedlišť a dovést utkání do vítězného konce.

Jak vidíš ambice týmu?

Vzhledem k tomu, že jsme první a zachránění už asi jsme :-D, tak nemohu říct nic jiného než vítězství v „sérii B“.

Jaký bude podle Tebe nejtěžší soupeř?

Nechtěl bych snižovat kvalitu soupeřů, ale nejtěžším soupeřem jsme MY sami SOBĚ. Pokud nebudeme dávat do utkání všechno, hrát jako tým, nevyvarujeme se vznášení v oblacích a podcenění, tak budou pro nás všichni těžkým soupeřem. Ke každému utkání musíme přistoupit, jako kdybychom hráli o všechno!

Pokud se podaří postoupit, jaká bude případná oslava?

Nechci nic zakřiknout, proto tímto tématem se budu zaobírat až to bude víc než jisté.

Tvé fotbalové plány a přání do budoucna?

Teď asi jediný a ten nejhlavnější vykopat „sérii A“ a pak se kvalitně připravit na další těžkou sezonu.