Oldřichovice – D.Datyně 1:2 (0:0)

V posledním zápase „venku“ se datyňští představili na půdě beznadějně posledních Oldřichovic. Hosté nastoupili s cílem odčinit debakl z předchozího utkání. Vytvořili si několik vyložených šancí, zejména samostatné nájezdy Ftáčka, Hanzlíka  a Tomašáka volaly po gólu. Domácí nechtěli zůstat pozadu a také ohrozili Vasilka v brance, jednou jej dokonce zastoupil na brankové čáře Bembenek. Stav však zůstal bezbrankový.

Úvod 2.poločasu vyšel datyňským náramně, když se zpoza 16-tky trefil k tyči Sukač. V dalších minutách si vytvořili několik  šancí, které však zůstaly nevyužity. Po 15-ti minutách hry zvýšil skore Vandriak téměř ze stejné pozice jako předchozí střelec. Zanedlouho byl ve velkém vápně faulován Kolder což hl.sudí velkoryse přehlédl. Z následného protiútoku se domác i zásluhou ofsajdového postavení dostali do brejku a Ftáček byl nucen faulovat ve vlastní 16-tce. Z nařízené penalty  snížili na 1:2. Poté ještě oldřichovičtí měli možnost vyrovnat, ale gólman Vasilko svůj tým podržel. Ve zbývajícím čase se již počítaly šance pouze na opačné straně hřiště, ale všechny zůstaly neproměněny, což byla „bolest“ v drtivé většině jarních zápasů. Pochvalu za výkon zaslouží Dluhoš a ve druhé půli Dolák, Bembenek a Sukač. Raritou utkání byl 3x zahraný míč rozhodčího hlavním sudím Ostřanským. Proč se tak stalo ví snad jen on sám….Každopádně tímto pobavil celou datyňskou lavičku.

 

sestava – Vasilko – Bembenek,Dluhoš,Dziedic(68.Horňák) – Kulhánek (46.Dolák) – Sukač,Tomašák,Vandriak,Kolder – Ftáček, Hanzlík (58.Vodička)