Sokol Mosty u Jabl.- Dolní Datyně 1:5 (1:1)

Sukač 2 ,Kubiena,Kulhánek,Horňák

ŽK – Kulhánek,Horňák

Do zápasu datyňští vstupovali s jasným cílem – bodovat. Domácí hráči však nastoupili do utkání zostra hned od počátku a v úvodních pěti minutách zahrávali 3 velice nebezpečné rohy. Jejich úsilí bylo korunováno v 8.minutě, když domácí hráč Kufa napálil odražený míč za hranicí velkého vápna. Jeho střela, kterou ještě lehce tečoval Tomašák, skončila za zády bezmocného Vasilka – 1:0. Datyňští měli možnost ke srovnání ve 13.minutě, ale Wala měl nesprávně seřízené mířidla. Vyrovnání přišlo o 5 minut později. Po pasu Tomašáka se k míči na leve straně dostal Kubiena a chybujícího domácí gólmana lehce přeloboval – 1:1. Hosté se snažili přehrát svého soupeře kombinačně, ale domácí nechtěli prodat kůži lacino, což dali pocítit zejména ve velkém množství tvrdých osobních soubojů. Přesto si datyňští vytvořili další 2-3 slušné příležitosti ke skórování, zejména Sukač měl vedení na kopačce, ale stav se již do poločasu nezměnil.

Ve druhém poločase přítomní diváci čekali na gól 13 minut. Tato se ukázala jako nešťastnou pro domácí. Po Miczkově vysunutí utekl po pravém křídle Ftáček. Jeho centr před brankou nezužitkoval Kubiena, ale dobíhající Sukač se již nemýllil – 1:2. O dvě minuty později bylo v datyňském táboře ještě veseleji, když se po rohu Tomašáka prosadil hlavou Kulhánek – 1:3. Domácí tento dvojitý úder srazil na kolena a zbytek zápasu již dohrávali v křeči. Čtvrtý gól přidal v 70.minutě opět Sukač, když zblízka dotlačil míč do sítě. Nejhezčí moment  přišel v 72.minutě. To se k sólu přes polovinu hřiště nadechl z pravého okraje obrany Horňák a stanovil konečný výsledek – 1:5. V závěru ještě obešel stoper Dluhoš 2 chlapy v telefonní budce a dílo bylo dokonáno.Datyňští tak na hřištích soupeřů na podzim zatím vyválčili všech 12 bodů s úctyhodným skore 20:4.

sestava – Vasilko – Horňák,Dluhoš,Tomašák – Kulhánek- Ftáček(68.Kolder),Miczka,Dolák,Kubiena – Sukač (74.Ondruš), Wala (76.Hanzlík)